Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Enrosa Pablo [ ARUBi / ID: 27672]


ARUBi
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Tomache Cezar.
  • Varsta reala: 19 ani.
  • Orasul unde traiti: Iasi.
  • Cu ce va ocupati: Studii de dezvoltare personala.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Prieteniile sunt dupa responsabilitatile fiecarui om.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca timpul pe care l-am petrecut pe acest joc / acest server nu a fost in zadar, am invatat destul de bine cum sa gestionez anumite situatii IC cat si OOC.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): In primul rand, ma numesc Cezar, am terminat liceul anul acesta si momentan incerc sa devin cea mai buna versiune a mea din orice punct de vedere. Mereu caut sa stau langa persoane mai bune decat mine, nu conteaza in ce domeniu, nu ma intereseaza ca sunt "prostul grupului", conteaza doar ce o sa am de invatat de la acele persoane. Pasiunea pentru PC a aparut destul de tarziu la mine, pe la 14-15 ani, mi-am deschis "cariera" de gamer cu SA:MP-ul si din cate pot observa continua cu FIVEM-ul, ce mai atras cel mai mult la aceste jocuri este socializarea. Te poti distra cu prietenii, ai libertatea de a da frau liber imaginatiei pentru a crea personaje care ne sunt dragi in viata de zi cu zi si uneori aceste jocuri aduc prieteniile virtuale in realitate.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Enrosa Pablo
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 🎅ARUBi🎅
  • Ore jucate pe server: 790+
  • De cat timp jucati pe server: M-am apucat in aceasta vara, am facut o pauza pe la sfarsitul verii si am revenit prin luna octombrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de activitatea pe care o am in ziua respectiva, dar am o medie de 5 ore pe zi. In unele zile mai mult, in altele poate mai putin.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am sanctiuni, am avut un ban permanent pentru complice hack (Am cumparat arme de la un baiat care si le-a dat cu hack, evident fara sa stiu si cu un pret mai mic).
  • ID-ul din joc: 27672
  • Averea detinuta in joc: Am o avere estimata la 2 milioane +/-
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ma dedic 100% si sa-mi pun o mica amprenta asupra acestui proiect imens.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutarea comunitatii cu absolut orice au nevoie, tickete pe joc, tickete pe discord si de aici mai departe depinde de implicarea fiecaruia.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, dar din pacate nu la o calitate intergalactica.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share