Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Adrian Chirila [Ryder / id:13109]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Ma numesc Chirila Adrian
  • Varsta reala:Am varsta de 18 ani.
  • Orasul unde traiti:Locuiesc in judetul Hunedoara oras Petrosani.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in clasa a 12-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da, desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt de parare ca merit functia deoarece sunt in acest domeniu si sunt o fire foarte calma cu care se pot vorbii problemele si sa fie rezolvate intr-un mod civilizat. As merita acesta functie pentru ca imi place sa ajut pe partea administativa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma numesc Chirila Adrian, am varsta de 18ani,locuiesc in orasul Petrosani, sunt o fire foarte activa, imi place sa fac lucruri in colectiv, am foarte multe calitati care le-am dobandit in timpul aniilor, ma cunosc foarte bine pe mine. M-ai pot spune despre mine ca am simtul umorului(cu limite).In rest sunt un simplu om si nu imi place sa fac diferente intre oameni.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Adrian Manea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Ryder
  • Ore jucate pe server: Am 800 de ore.
  • De cat timp jucati pe server:Ma joc pe server din luna August.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Intre 4-8 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am nici o sanctiune.
  • ID-ul din joc: 13109
  • Averea detinuta in joc: Am o avere estimata la 13 mil, 7,500,000$, un Nissan GTR R34 Nismo, doua lanturi de tip Among-us, si un ceas la 3,000,000.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu. nu ma avut altercatii.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As ajuta comunitatea cu tot ce ar avea nevoie.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER, se ocupa cu ajutarea jucatorii-lor in toate ipostazele neplacute(greselii), si prin alte modalitatii daca au nevoie jucatorii(intrebari/nelamuriri).
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da, desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da, desigur.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share