Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Florin Franaru [ Baterie / ID: 36582 ]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Darius
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Londra 
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functiune de Helper in Teste , ca am o experienta in Roleplay si as vrea sa ajut playeri de pe acesta comunitate cat si cei noi cu fivem-ul /roleplay.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut, ma numesc Darius. In timpul meu liber fac sala, ies cu bicicleta pe afara si imi place foarte mult sa ascult muzica si sunt un om calm, stiu si cand este de gluma si cand trebuie sa fiu serios.  

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Florin Franaru 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Baterie
  • Ore jucate pe server: 440
  • De cat timp jucati pe server: 4 luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4 5 ore 
  • Sanctiuni anterioare pe server: nimic numa un kick pentru freechat 
  • ID-ul din joc: 36582
  • Averea detinuta in joc: 200k in banaca, m5 cu bitcoin, mai multe chesti dube masina etc.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As incerca sa imi maresc nivelul de roleplay  
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Tickete pe server, porbleme , ajuta playeri . 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share