Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popescu Eduard [ bestotssyn / ID: 38100 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Eduard
  • Varsta reala: 14
  • Orasul unde traiti: Giurgiu
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Chiar daca din cauza varstei nu cred ca voi fi acceptat, vreau aceasta functie de helper pentru a avea oportunitatea sa ajut cat mai multii oamenii posibili, deasemenea de cand am intrat mi-a placut cum lucreaza un helper, si cum ajuta oamenii cu probleme lor, cred ca merit aceasta functie, chiar daca am o varsta destul de mica, pentru ca pot contribuii la dezvoltarea acestui server prin un roleplay de calitate, si prin mai multe moduri care cred eu ca pot ajuta dezoltarea acestui server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt Eduard, am 14 ani, sunt un om de treaba, matur, imi place sa comunic cu oamenii, jocurile video, sunt o persoana cu un bun simt, deasemenea sunt o persoana foarte calma si corecta, de incredere si intelegatoare. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popescu Eduard
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): syn
  • Ore jucate pe server: 268.25
  • De cat timp jucati pe server: Din Octombrie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 3-4 ore chiar mai mult in weekend
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban provizoriu pt bug abuze (nu stiam sincer ca e bug abuze)
  • ID-ul din joc: 38100
  • Averea detinuta in joc: Pachet Tesla, Bugatii Chiron, Cateva Masini in valoare de ~ 300k, Apartament ~ 500k, in banca ~ 400k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: In niciun caz
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): NU
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica mult mai avand aceasta functie, as fi mult mai activ pe server ca sa pot sa ajut cat mai multi oameni, as incerca ca o mare parte din timpul petrecut pe server sa il petrec rezolvand tickete si ajutand oamenii care au nevoie de ajutorul unui Helper.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, deasemenea Problemelor / Altercatiilor OOC, cat si sa ajute cat mai multi oamenii si sa faca acest server un loc mai bun pentru cei care se joaca pe el.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez cu nVidia GeForce.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share