Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Lup Midnight [ BlueCK/ ID: 29228]


BlueCK
 Share

Recommended Posts

  • Numele real: Ioan Lupan
  • Varsta reala: 27
  • Orasul unde traiti: Londra
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, clar.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Nu, as fi ipocrit sa spun ca cunosc regulamentul la perfectiune, dar doresc sa ajut serverul cu tot ce pot si de asta imi voi da silinita sa invat regulamentul cap coada.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Imi place foarte mult serverul si comunitatea FplayT si de asta doresc sa ajut si sa fac parte din echipa din spatele "cortinei", fara Helperi,Morderatori si Administratori ar fi un haos total. Imi doresc foarte mult sa ajut comunitatea, sa dau "inapoi". Cum eu la randul meu am fost ajutat de nenumarate ori de catre Staff-ul FplayT, asta vreau sa fac si eu.  
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Partea asta mi se pare cea mai grea. Ma consider o persoana serioasa cand e cazul, in rest sunt un tip amuzant sau cel putin asta imi place mie sa cred. Empatic, imi place sa ajut, dispun de o calmitate si un sens al responsabilitatii de nemaivazut. Sunt o persoana sincera si onesta.

 

  • Numele din joc (Buletin): Lup Midnight
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Blue
  • Ore jucate pe server: 960+
  • De cat timp jucati pe server: 5 Luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de RP, dar in medie 2-3 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru ca am vorbit mort ( era vechiul sistem de tickete, nu imi raspundea nimeni la ticket nici pe chat si nici pe discord si am vorbit OOC in timp ce eram mort, am cerut sa mi se faca ticket, primul si ultimul warn :D ). 1 ban de 3 zile care a fost ridicat dupa 2 ore pentru condus non-RP, la timpul respectiv nu stiiam ca nu ai voie cu BMW x6 pe plaja, dar pentru ca Adminul care s-a ocupat de ticket a fost un om intelegator si explicatia mea a fost plauzibila, am fost iertat. 
  • ID-ul din joc: 29228
  • Averea detinuta in joc: 1,500,000 - Nu sunt disperat dupa bani, consider ca RP-ul este mai important decat farmingul constant. 2-3 zile de farming pe luna sunt deajuns.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: N-as mai pierde timpul cand nu sunt RP-uri importante, in schimb m-as ocupa cu tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Eu vad helperii ca pe niste zidari, iar jucatorii noi sunt caramizile. Fara helperi consider ca, "casa" s-ar prabusi. Comunitatea este dependenta de helperi, ei sunt necesari zi de zi, minut de minut pentru a tine totul sub control si nu numai. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share