Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Daniela Quintero [daniela / ID: 24834]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Oprea Daniela
  • Varsta reala: 17 in 2 zile.
  • Orasul unde traiti: Campina
  • Cu ce va ocupati: Eleva.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Evident.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta funcție, deoarece îmi place sa ajut lumea când întâmpina probleme, sunt o persoana foarte de treaba și intelegatoare si consider ca pot sa ma descurc in orice situație și sa îmi păstrez calmul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Am 17 ani, sunt eleva la turism, ma consider o persoana foarte prietenoasa, deschisa, cu capul pe umeri, dar care își stie propriile limite. Ajut mereu pe toată lumea când are nevoie, chiar daca in multe cazuri sunt prea buna cu unele persoane.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Quintero Daniela
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): daniela
  • Ore jucate pe server: in jur de 630
  • De cat timp jucati pe server: Din vara.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: De la 4-5 pana la 10-11.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am.
  • ID-ul din joc: 24834
  • Averea detinuta in joc: aproape 2 milioane + mașini 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar deloc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu știu ce as face diferit, deoarece toți membrii staff își fac treaba extrem de bine, însă voi încerca cât de mult se poate sa stau pe server și pe tickete când este cea mai mare nevoie și sa ajut fiecare om in parte. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, fie pe joc, fie pe discord. El are obligația de a sancționa playerii atunci când încalcă regulamentul și sa fie cât de corect se poate, fără a face favorizări pentru prieteni. Totodata nici helperii nu trebuie sa încalce regulamentul, pt a da un exemplu bun  celorlalți. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Yep.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share