Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Priala Claudio[Claudio / 10945]


Claudio
 Share

Recommended Posts

  • Numele real:Priala Claudio
  • Varsta reala:17 
  • Orasul unde traiti:Maasmechelen(Belgia)
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da 
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Deoarece doresc ca sa ma implic, si sa ajut persoanele care au probleme IC/OOC/TECHNICE.
  • Am rabdare si sunt foarte prietenos sunt glumet de fel si incerc sa fac un RP de calitate 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Priala Claudio am 17 ani incurand 18 sunt student imi place sa ma joc pe pc in timpul liber locuiesc in Belgia de 5 ani, sunt Roman/Ucrainean vorbesc Olandeza foarte bine!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Priala Claudio
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Claudio
  • Ore jucate pe server: 256
  • De cat timp jucati pe server: De 3luni 
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-6h in zii libere de scoala pot face si 5-10
  • Sanctiuni anterioare pe server: nu, doar un ticket pe discord pentru reclamatia unui helper care sa rezolvat.
  • ID-ul din joc:10945
  • Averea detinuta in joc: 100k Nu ma pasioneaza farming-ul ma axez pe rp 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, incerc sa imi tin identitatea cat de secret posibil, vobesc frumos indiferent de situatie 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Da, nu pot spune ca a fost foarte aprinsa deoarece ne-am impacat a fost o mica neintelegere
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic diferit, dar as incerca sa ajut persoanele cu probleme technice(la ticket)
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul este cheia multor probleme mai pe scurt ajuta jucatori IC/OOC, are grija de sv ca sa nu se intample neplaceri cu jucatori noi/vechii cum ar fi Fail rp, No fear... (Helper-ul ar trebui sa fie un model in rp ca sa dovedeasca ca merita functia pe care o detine sa nu sufer, sa aibe un ton subtire si autoritar cand trebuie)
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da 
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share