Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Giovanni George [BabyGeoQQ / ID 5805]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: George Dobrita
  • Varsta reala: 16 ani jumate
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca am destul timp petrecut pe acest server si am capatat o experienta aici cunoscand regulamentul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma consider o persoana de incredere , sunt serios cand este cazul , sunt o fire calma careia ii plac glumele , si de fiecare data incerc sa ajut cat pot lumea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Giovanni George
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Geo
  • Ore jucate pe server: 1300+
  • De cat timp jucati pe server: Din Ianuarie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 3-4 ore dar cu aceasta functie pot acorda mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban pentru acumulare warnuri acum mult timp
  • ID-ul din joc: 5805
  • Averea detinuta in joc: 200k + Multe masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face nimic mai diferit , as ajuta playerii care sunt la inceput pe server , si as lasa prieteniile in situatia unui fail. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu monitorizarea jucatorilor pe server si de a ajuta playerii noi in dezvoltarea lor pe server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share