Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Marian Huluba [ Dobretee/ ID: 2977]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Darius.
  • Varsta reala: Am 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Momentan locuiesc in Ramnicu Valcea.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da, cunosc foarte bine regulamentul serverului.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pentru aceasta functie consider ca ma avantajeaza experienta din trecut cu HardRp-ul creeand o comunitate de FiveM cu specific de roleplay cat mai realistic de cand era fivem-ul romanesc avand un succes mediul realizand ca nu ma pasioneaza viata de fondator am decis sa incerc aceasta comunitate care pana la urma m-a captivat complet.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu sunt o fire calma care nu adora "sa puna paie pe foc dar adora sa stinga focul".Ador sa ma implic si imi place sa modele si sa editez masini si haine pentru aceasta platforma.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Huluba Marian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): dobretee
  • Ore jucate pe server: Aproximativ 610
  • De cat timp jucati pe server: Din iulie 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Peste 7 ore zilnic.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Din pacate am acumulat fenomenala suma de 2 warnuri si un ban pentru coruptie.
  • ID-ul din joc: 2977
  • Averea detinuta in joc: Aproape 10 milioane
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar deloc.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata si nici nu se va intampla.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In cazul in care as obtine aceasta functie as incerca sa ma implic foarte mult pe parte de imbunatire a rp-ului si masinile sv-ului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu indrumarea jucatorilor noi si le explica cum trebuie sa procedeze pentru a face un RP cat mai calitativ. Ofera sprijin jucatorilor cu problemele si bugurile pe care le intampina.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Total de acord.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share