Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] David Bora [7725]


David.fpyt1
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Bora
  • 1.2 Prenume: David
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 26
  • 1.5 Înălțime: 1.89
  • 1.6 Greutate: 80
  • 1.7 Naționalitate: Rroma
  • 1.8 Adresă:--
  • 1.9 Număr de telefon: 248-6313

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Daca da spune-ti: Nu imi  place  sa  fumez normale si nici legale nu am incercat
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Amenzi de viteza deoarece  eram pe autostrada  si am  avutt viiteza
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza la perfectie

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Acceptat
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Spitalul Los Santos, acceptat.
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: --

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Deoarece vreau ca la penitenciar sa am grija de detinuti si cand o sa fiu si  eu avansat in  grad doresc sa inchid infractori  si sa incerc cu putinta sa  fac un oras cu cat mai  putini infractori, deoarece si parinti mei au dorit sa am aceasta slujba si mi-e chiar imi palce aceasta slujba mi se pare una de viiitor deoarece am  si timp de prieteni si chiar vreau sa fiu ca tata deoarece sii el a fost politist 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Sunt matur, stiu sa cant foarte  frumos manele  asta este un talent deosebit  insa atat timp cat am uniforma pe mine nu o sa cant decat daca mi se  permite de la un grad mai mare, sunt matur, sunt dezvoltat mintal si chiar stiu cand sa vorbesc stiu si de gluma permit glume nu ma supar etc.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : David
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 16 
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Craiova
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2 ani jumate
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : Ianuarie  2021
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 450
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 7725
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : ---
 
Link to comment
Share on other sites

DEPARTAMENTUL DE POLITIE LOS SANTOS DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ CVul dumneavoastra a fost RESPINS!
OOC: Acum sincer te intreb ai dat level up de la 13 ani in 2 luni la 16 ani?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share