Jump to content
×
×
  • Create New...

[HLPER] Alexander William [ZeuSs/ ID:4296]


ZeuSs
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Alexandru.
  • Varsta reala: Am varsta de 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Bacau.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt Elev in clasa a XI-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Dupa parerea mea eu cred ca merit aceasta functie deoarece ma joc acest mod de joc (RolePlay) de aproape 4 ani si pe FplayT de aproape 1 an. Asta inseamna ca cunosc destul de bine modul de joc si regulile cat si regulile serverului. Imi place mereu sa ajut lumea in a cunoaste mai bine modul de joc si regulile serverului pentru a nu le incalca.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pe scurt, cum am spus si mai sus, ma numesc Alex, am 17 ani, sunt elev in clasa a XI-a la colegiul economic profil Tehnician in activitati de comert, pe langa asta imi place foarte mult sa ma joc si este o pasiune pe care o am de mic copil, cand aveam vreo 7-8 ani. Calitatiile mele este respectul, respect lumea indiferent de sex, rasa, varsta, nationalitate, etc. Imi place sa organizez lucruri si sa ma ocup de ele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexander William
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ZeuSs
  • Ore jucate pe server: 630 momentan.
  • De cat timp jucati pe server: De aproape 1 an.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde, incerc cat posibil sa acord in jur de 4-5 ore si cel mai des reusesc sa stau si mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban temporar "[ID:4296 ] / [Motiv:Olympic Swim + Metagaming ] / [Nr. Zile:5 ]" a fost pe data de 23/07/2021 a fost dintr-o prostie si mi-am invatat lectia. Pe langa asta a fost un ban permanent, nu stiu daca se poate numii sanctiune dar a fost din cauza ca ma plictiseam si am dat la dev tool din F8 dar ulterior am platit unban.
  • ID-ul din joc: 4296
  • Averea detinuta in joc: Nu detin o avere foarte mare momentan, un tir la 120k, prelata mare, 2 dube, dacie, africat, dodge charger si aproape 200k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut cu nimeni.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as ocupa de playerii care fac troll sau incalca regulile pentru a mentine un mod de joc cat mai placut.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Functia de helper se ocupa cu atragerea atentii oamenilor care incalc regulile si cu mentinerea unui mod de joc cat mai placut.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, am si instant reply la ultimele 5 minute.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur, sunt de acord!
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share