Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Raffaello Angello [5092]


yoyo1
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Angello
  • 1.2 Prenume: Raffaello
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 23
  • 1.5 Înălțime: 1.90
  • 1.6 Greutate: 78 kg
  • 1.7 Naționalitate: Italiana
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 176-1098

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da , sunt un cetatean legal al comunei Los Santos.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Da , sufar de o boala denumita discromatopsie . ( Este o boala genetica care afecteaza vederea din punctul de vedere al nuantarii culorilor , fiind diferita de boala numita daltonism din simplul fapt ca in cadrul discromatopsiei , conurile pentru cele 3 culori fundamente , rosu , verde si albastru sunt si functioneaza doar ca cel diagnosticat prezinta dificultati in diferentierea anumitor culori.)
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu , nu sufar.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Am trait toata viata cu acest defect de vedere dar pot garanta faptul ca nu imi poate reduce performanta privind angajarea in cadrul Departamentului de Politie.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Da , am fost arestat pentru o infractiune si anume vanzarea de arme in mod ilegal , nu mi s-a intocmit un cazier pentru aceasta deoarece am cooperat si am constientizat ceea ce am facut , regret si nu voi repeta niciodata greseala asta.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da , am primit o contraventie pentru fapta mentionata mai sus.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da , sunt in posesia unui permis de conducere valid.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Desigur , am cunostinte destul de avansate in Limba Engleza , sunt la un nivel mediu in Limba Italiana si la unul de incepator in limba Araba.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da , am lucrat ca si AGENT de Paza in cadrul penitenciarului dar , din cauza unor motive sanatate a trebuit sa imi parasesc locul de munca.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ a fost unul pozitiv , fiind acceptat.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat ca si sef de bar la un restaurant din zona Mirror dar si in industria petroliera precum si in societatea de transport public.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos dintr-un simplu motiv si anume constientizarea.Familia mea nu a fost cunoscuta pentru lucruri bune ci mai degraba doar pentru cele rele , deseori eram aratati cu degetul prin cartierul nostru de la periferia Romei si dati ca un exemplu negativ , neavand de unde sa invat ce inseamna calea buna si sa fii un om bun deindata ce m-am mutat in Los Santos am repetat greselile familiei , crezand ca singura modalitate de a te imbogati este aceea de a trece de partea raului , o parte intunecata din care am crezut ca nu mai poti scapa.Dupa faptele comise si pedeapsa pe care am savarsit-o , m-am trezit la realitate si am realizat ca nu aceasta este viata pe care vreau sa o traiesc , considerand si sperand ca mi se va o sansa sa lupt de partea legii.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Realizez ca la aceasta intrebare nu vreti sa raspund cu faptul ca pot sa fac un lucru sau sa rezolv ceva mai bine decat altii si mai degraba as vrea sa precizez ca ma diferentiez de ceilalti candidati din pricina trecutului meu care nu este unul roz ,m-a facut sa fiu o persoana dura dar care stie sa se faca apreciata de cei din jur , experienta strazii si a vietii pe care am trait-o m-a facut sa dezvolt si sa imi dau seama ca mi s-a daruit arta comunicarii , la care ma pricep foarte bine si ma mandresc cu acest dar si cum este o vorba a unui oarecare om "Nu trebuie sa te indrepti spre ce este unic si pe ce este valoros".

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Justin
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 18
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Bucuresti
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 2017
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 2021
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 293
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 5092
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da
  • 5.14 Alte informații : Multumesc anticipat pentru timpul acordat si pentru sansa de a aplica.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share