Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] State Aurel[12355]


Recommended Posts

NFORMAȚII GENERALE [1.0]

  • 1.1 Nume:State
  • 1.2 Prenume: Aurel
  • 1.3 Sex: M
  • 1.4 Vârsta: 30
  • 1.5 Înălțime: 178 cm
  • 1.6 Greutate: 75
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 903-2895


INFORMAȚII LEGALE [2.0]

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da, am buletinul emis de evidenta populatiei al LS
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați:Nu sunt in evidenta cu boli cronice
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sunt in evidenta cu boli fizice
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului Medical?: -
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați: Nu sunt cunoscut cu antecedente penale de catre Politie
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu, cazierul judiciar este fara inscrisuri.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu sunt consumator, nu am fost nici o data.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Nu am fost sanctionat contraventional nici o data.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?:Sigur, sunt posesor de categoriile: A, B, BE, C, CE, D
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu am avut nici o data permisul suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:Sigur, limba romana este limba mea nativa.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Am cunostinte de nivel mediu-avansat al limbii engleze.

 

INFORMAȚII PROFESIONALE [3.0]

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul Medical în trecut?:Nu, pana in prezent, este prima.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: - 
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: - 
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Am lucrat in ferma cat si ca taximetrist.

 

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE [4.0]

  • De ce vrei să te alături Departamentului Medical Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte):Sunt pasionat de medicina de mic, sunt absolvent al facultatii de medicina generala din orasul LS, media de la licenta fiind de 9,78 , rezidentiatul l-am facut pe specialitatea: medicina de urgenta, specialitate de care m-am indragostit de la inceput, faptul ca mereu faci un lucru diferit, nimic nu este lafel, in sistemul medical nu exista 2 pacienti lafel, manevrele si procedurile ce trebuiesc aplicate fiecarui pacient fiind diferite.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pana la varsta de 30 de ani, am facut aproximativ 10 ani de voluntariat la spitalul general de LS cat si la serviciul de ambulanta LS, lucrul ce ma diferentiaza de ceilalti candidati ar fi ca sunt cunoscator ar sistemelor si procedurilor interne ale spitalului si ale serviciului de ambulanta, datorita celor 10 ani de voluntariat, cat si a practicii desfasurate in cadrul facultatii de medicina in spital.

 

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER [5.0] ))

  • 4.1 Prenume:Alexandru
  • 4.2 Vârsta:36
  • 4.3 Oraș sau localitate de proveniență: Com. Corbeanca Jud. IF
  • 4.4 De când vă jucați GTA V?: 6 ani
  • 4.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?:Am id destul de mic, am mai jucat in trecut, insa nu asa mult deoarece am fost membru staff pe alt svr, si nu aveam timpul necesar sa ma impart, insa recent am predat gradul de staff, lucru ce imi permite sa joc destul de mult pe fPlayT
  • 4.6 Cate ore aveti pe server?: 80
  • 4.7 Ce ID aveti in joc ?:12355
  • 4.8 Cat timp acordati serverului pe zi ?: 5-6 ore
  • 4.9 Sanctiuni anterioare pe server ?: Nu am fost sanctionat nici o data pe server.
  • 5.0 Alte informații: Sunt absolvent al facultatii de medicina din Bucuresti, medie 9,85 si al facultatii de drept din Bucuresti media finala de 9,65. Fiind in prezent medic anestezist in cadrul spitalului universitar de urgenta Bucuresti, lucru ce imi creeaza un mare avantaj aici, deoarece RP-ul il pot face foarte natural gandindu-ma la actiuniile pe care le fac in OOC.
  • Desi am putine ore, sper sa mi se acorde o sansa in acest departament, am facut aceasta aplicatie pentru ca nu am gasit pe acest forum o mentiune cu privire la orele minime necesare pentru aceasta factiune.
  • In speranta unei colaborari, Alex R. Med. Anest.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share