Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Frincu Sandel[ Sandel / ID: 122 ]


Sandel
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Grigoras Sandel-Daniel
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Focsani
  • Cu ce va ocupati:Viitor student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Sunt un om activ ,chiar daca sunt inca un copil sunt in stare sa iau decizii corecte.Chiar daca nu fac parte din staff cand venea admin le explicam si eu ce au gresit .Cand chemam adminul eu nu tineam cont de sanctiune ,scopul meu era sa inteleaga unde au gresit.Consider ca pot sa ajut playerii cu fiecare problema , am trecut prin diferite situatii si pot face fata aacestei functii
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un tip calm ,inca copilaresc dar stau in momentul de fata stau singur si m-am maturizat putin dar inca mai am de invatat .Sambata de obicei ies in oras ,sunt un tip amuzant ,ambitios si puternic .Consider ca doar prin dedicare si rabdare poti ajunge unde iti doresti.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Frincu Sandel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Sandel
  • Ore jucate pe server:458
  • De cat timp jucati pe server:Din iarna cand nu erau masini modate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi:Depinde, in mod normal 5-6 ore dar mai sunt zile in care trebuie sa-mi rezolv problemele personale si nu pot intra
  • Sanctiuni anterioare pe server: un warn pentru metagaming
  • ID-ul din joc:122
  • Averea detinuta in joc:Mai multe masini si 150k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Le-as explica pe un ton calm ce au gresit ,le raspund tuturor intrebarilor necesare pentru a-si imbunatati roleplayul .Dupa parerea mea sanctiunile trebuie aplicate in momentul in care unui jucator i se explica greseala si o repeta.Intr-un fel trebuie sa inteleaga ca noi vrem sa oferim un roleplay de calitate si din cauza greselilor pot strica un roleplay foarte frumos.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Consider ca un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor indiferent de vechime, explicarea in amanunte a greselilor pentru a nu se repeta pe viitor.Tinand cont ca este singurul server de hard roleplay din tara noi trebuie sa ii invatam tot ce stim pentru a avea un roleplay de calitate .Venind multi jucatorii de pe diferite comunitati unde predomina failrp ,un helper trebuie sa le explice ce nu  fac bine si sa ii indrume pentru viitor .
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:nu
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
 
Edited by Sandel
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share