Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marian Huluba [2977]


dobretee
 Share

Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Huluba
  • 1.2 Prenume: Marian
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 21
  • 1.5 Înălțime: 194cm
  • 1.6 Greutate: 87kg
  • 1.7 Naționalitate:Roman
  • 1.8 Adresă:-
  • 1.9 Număr de telefon : 504-4488

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Desigur
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici-o boala cronica sunt perfect sanatos.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu sufar de nici-o boala fizica sunt perfect sanatos
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Nu detin nici o boala cronica / fizica
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu , nu am antecedente penale
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu , nu am astfel de antecedente
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu am facut uz de nici-o substanta nici de nicotina.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Un Avertisment Verbal pentru depasirea limitei de viteze cu 6 km/h
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur , detin un permis de conducere.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu , niciodata nu am primit o contraventie rutiera inafara de avertismentul verbal comunicat precedent
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Engleza (avansta) Spaniola (Mediu) Tiganeasca (Mediu).Am invatat aceste limbi pentru a comunica mai usor cu toti cetatenii Orasului Los Santos si de a ii face sa se simta ca acasa.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da am trimis o singura aplicatie 
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: A fost refuzata deoarece nu mi-am dat toata silinta pentru a face o impresie extrem de buna
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Da
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am trimis la Departementul Medical si am fost acceptat
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Medic Rezident Si Sofer de Autobuz Avansat

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa ma alatur Departamentului de politie din Los Santos din cauza faptului ca ma simt pregatit.Am acumulat cunostintele necesare pe parcusul vietii mele.Tatal meu a fost un membru al Brigadei Rutiere acum 20 de ani si el mi-a dat inspiratia pentru a face decizia cea mare si din cauza lui am aflu aici la depunerea cv-ul.M-am antrenat pe plan fizic de 9 ani si ma simt pregatit sa ajut departamentul in scaderea ratei de criminalitate.
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Nu stiu ce ma diferentiaza de ceilalti candidati deoarece nu ii cunosc dar un lucru stiu clar.Sunt o persoana unica la fel ca si restu si stiu sa ascult ordine sunt foarte calm si voi duce misiunea pana la capat indiferent de situatie.Ma gandesc inainte sa rostesc ceva din gura.Si imi ascult toti colegii si mai ales superiorii si un lucru stiu cert stiu sa respect pe toata lumea.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Darius
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 17
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Rm Valcea
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 6 ani
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 4 luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 150 ore) : Am 700 de ore
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 2977
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Desigur , am luat la cunostinta si chiar am pus bazele in aceste informatii
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Desigur 
  • 5.14 Alte informații : Va multumesc pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share