Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Petre Mihai Antonio [ Tony / ID: 75 ]


Petre Mihai Antonio
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Petre  Mihai Antonio
  • Varsta reala:18
  • Orasul unde traiti:Bucuresti
  • Cu ce va ocupati:Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Joc de foarte mult timp pe server  , sunt foarte activ in general si cred ca va pot da o mana de ajutor cu functia de helper.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt un baiat care isi face treaba asa cum trebuie si cum i se cere  , sunt foarte deschis cu oricine  si actionez rational in orice situatie

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Ulei Armando
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):TonY
  • Ore jucate pe server:Am 0:15 minute actuale 
  • De cat timp jucati pe server: 2 ani
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 8+
  • Sanctiuni anterioare pe server:Doar warn
  • ID-ul din joc:75
  • Averea detinuta in joc:49500
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As vrea sa castig experienta in domeniul acesta pentru ca simt ca mi se potriveste rolul de helper
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un helper se ocupa cu ajutarea player-ilor , deseori are rol de a ajuta playerii in legatura cu niste nelamuriri 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da 
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Andrei pe bune?

Ore jucate pe server:Am 0:15 minute actuale 

De cat timp jucati pe server: 2 ani

Cat timp acordati serverului pe zi: 8+

Sunt putin dezamagit Andrei ... Omu are 15 fucking minute pe server... si a bagat ca acorda 8 ore+ ... degeaba joci de 2 ani pe server daca ai 15 min in 2 ani ... Nu zic ca are doar alea 15 min ... insa de cand s-au bagat minutele el are 15 min .. si au trecut cateva luni..

Nu e singura aplicatie de genul. Sincer as fi dat cancel la aplicatie cand ajungeam la ore jucate pe server. Mi-as fi dat seama ca sunt penibil sa aplic ca joc 8 ore cand eu am 15 minute pe server. Cam atat a dat domnisorul de fata atentie serverului.

Noi vrem o persoana activa, care sa stie regulamentul si care sa se implice activ. Nu una care nu a mai intrat de luni bune, ani. Care a jucat poate cateva luni acum 2 ani si care daca ia grad o sa joace activ pe server. Nu vrem vanatori de grad! Sunt destui cei care au sute de ore pe server, cunosc regulamentul, nu au greseli si pot aplica dar nu vor din modestie sau poate nu vor sa faca asta.

Imi pare rau dar eu NU SUSTIN aceasta aplicatie si in general acest tip de aplicatii. Am postat la aceasta pentru ca un membru staff a zis ca il sustine si e regretabil in conditiile de fata.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share