Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Marcel Marinescu [171]


Recommended Posts

INFORMAȚII GENERALE (1.0)

  • 1.1 Nume: Marinescu
  • 1.2 Prenume: Marcel
  • 1.3 Sex:  M
  • 1.4 Vârsta: 18 ani
  • 1.5 Înălțime:  1.80
  • 1.6 Greutate: 70
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: In prezent locuiesc cu un fost coleg din liceu, insa urmeaza sa imi achizitionez un apartament cat de curand.
  • 1.9 Număr de telefon: 324-2438

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Paleto Bay?: Desigur, sunt un cetatean cu acte in regula.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, nu sufar de nicio boala cronica.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Din moment ce nu am aceste probleme, nu.
    • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:   Nu.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu am fost arestat pentru nicio crima.
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați:  Nu am folosit astfel de substante.
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am primit relativ recent o contraventie pentru viteza, deoarece ma grabeam sa ajung la spital.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Desigur.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?:  Da, mi-a fost suspendat suspendat permisul pentru viteza.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?:  Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, pot vorbii in limba engleza decent.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, insa nu am fost destul de pregatit pentru testul practic si am fost respins.
    3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Respins.
    3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, nu am mai trimis vreodata o aplicatie de angajare.
    3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: Am raspuns mai sus.
    3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Sofer pe tir.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Doresc sa intru in acest Departament de politie, deoarece consider ca am calitatile cat si indemanarea necesara pentru a deveni politist in acest oras, imi place actiunea cat si adrenalina, iar aceasta profesie imi poate imple doza de adrenalina. Ceilalti din politie dau dovada de maturitate si de mult profesionalism si cred ca ma pot intelege cu ei foarte usor. Rabdarea este o alta calitate a mea care m-ar ajuta in acest Departament.
    Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Pot spune ca sunt doar diferit prin faptul ca toti avem opinii diferite, idei diferite, cat si prin personalitate. Personal pot spune ca sunt o persoana activa si care mereu este dornica de lucruri noi, care isi traieste viata din plin si pentru a nu rata oportunitatile care ma asteapta in orice colt.

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume: Iulian
    5.2 Vârsta: 16 ani.
    5.3 Oraș sau localitate de proveniență: In prezent locuiesc in orasul Constanta.
    5.4 De când vă jucați GTA V?: Ma joc Grand Theft Auto V de aproximativ 4 ani.
    5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ?: Ma joc pe acest server de cand a fost prima data deschis si cand nu exista showroom.
    5.6 Ce ID aveti in joc?: 171
  • 5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
  • 5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?: Da.
    5.12 Ai citit regulamentul politiei?: Da.
    5.13 Alte informații: Multumesc pentru atentia acordata.
Edited by Infinity
Link to comment
Share on other sites

CV-ul dumneavoastra a fost:

respins.png.3d9e1afc01897861b811b18f9e7364fb.png

P.S: In primul rand ar trebui sa ai o varsta de minim 20 ani Ic. In al 2-lea rand ar trebui sa poti face diferenta dintre crima si infractiune si in al 3-lea rand NU se supenda permisul de conducere pentru viteza ! 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share