Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Hassan Ahmed [35626]


Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Ahmed
  • 1.2 Prenume: Hassan
  • 1.3 Sex: masculin
  • 1.4 Vârsta: 19 ani
  • 1,5 Înălțime: 1,85
  • 1.6 Greutate: 87 kilograme
  • 1.7 Nationality: Romanian
  • 1.8 Adresa: -
  • 1.9 Număr de telefon:   457-5558

 INFORMAȚII JURIDICE  (2.0) 

  • 2.1 Sunteți cetățean al orașului Los Santos?: Da, sunt.
  • 2.2 Suferiți de vreo boală cronică?  Dacă da, explicați: Nu, nu sufăr.
  • 2.3 Suferiți de vreo boală fizică?  Dacă da, explicați: Nu, nu sufăr de nicio boală.
  • 2.4 Credeți că aceste boli vă pot reduce performanța ca potențial angajat în cadrul Departamentului de Poliție?: Dacă aș fi avut o boală, da.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă?  Dacă da, explicați: Nu, nu am fost.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă?  Dacă da, explicați: Nu, nu am fost arestat.
  • 2.7 Ați folosit substanțe interzise în ultimii doi ani?  Dacă da, specificați: Nu, nu am făcut-o.
  • 2.8 Ați primit vreodată un bilet?  Dacă da, vă rugăm să specificați: nu am primit niciodată așa ceva.
  • 2.9 Aveți un permis de conducere valabil?: Da, am permis de conducere.
  • 2.9.1 Dacă da, ați fost vreodată suspendat?: Nu, nu am fost suspendat.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal, cât și în scris în limba română?: Desigur.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în altă limbă decât româna?  Dacă da, explicați: Da, știu perfect engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE  (3.0) 

  • 3.1 Ați trimis vreodată o cerere de angajare la Departamentul de Poliție în trecut?: Nu, nu am fost.
  • 3.1.1 Dacă da, vă rugăm să precizați verdictul dat de DIVISIA DE RECRUTARE ȘI MUNCĂ: Din păcate nu pot preciza deoarece nu am fost.
  • 3.2 Ați trimis vreodată o cerere de angajare la vreo altă agenție de stat?: Nu, nu am trimis-o până acum.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: nu am avut.
  • 3.3 Specificați orice alt loc de muncă pe care l-ați avut: Poșta Română, Pescar, Sofer de autobuz avansat, Petrolist.

ARGUMENT ȘI RECOMANDARE  (4.0) 

  • De ce doriți să vă alăturați departamentului de poliție Los Santos?  (Argumentează în cel puțin 75 de cuvinte):   Întotdeauna mi-am dorit să lucrez într-un domeniu în care am ocazia să cresc, să cresc la scară ierarhică și să pot ajuta oamenii. În acest caz, aș fi foarte recunoscător dacă aș putea face parte din departamentul dumneavoastră. Menționez că de fiecare dată când mi-am făcut datoria de cetățean al acestui oraș și ori de câte ori a fost nevoie, am ajutat atât medicii, cât și polițiștii care aveau nevoie de ajutor. În același timp, sunt membru al echipei și cred cu certitudine că aș putea ajuta departamentul, oriunde este nevoie de ajutorul meu.    
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?  (Argumentează cel puțin 50 de cuvinte):  Sunt un om de echipă, judec lucrurile cu calm și nu acționez nechibzuit.  Ofer respect și sar în ajutorul vecinului meu.  Avantajul este că ascult problemele oamenilor și îmi doresc foarte mult să ajut.  Sunt un săritor când este nevoie, dar și prompt când este necesar.  Am în suflet dorința de a ajuta orașul nostru să devină un oraș mai bun, cu mai puține victime și îmi doresc ca locuitorii orașului să aibă mai multă încredere decât au avut până acum în departament și pot pune umărul la asta.

((  INFORMAȚII AFĂRĂ CARACTER (5.0) )) 

  • 5.1 First name: Ionut
  • 5.2 Vârsta (  Minim 16 ani NECESAR  )  : Am 19 ani. 
  • 5.3 Oraș sau localitate de origine: București.
  • 5.4 De cât timp joci GTA V?  : Joc acest joc de 2 ani.
  • 5.5 De când joci pe serverul FplayT?  : aproximativ 2 luni.
    5.6 Câte ore ai în joc?  (  
    Minim 100 de ore  )  : Am 160 de ore. 
  • 5.7 Ce ID ai în joc?  : 35626
  • 5.8   Înțeleg că odată ce sunt acceptat în poliție trebuie să stau cel puțin 3 săptămâni?:   Da  /  Nu: Da.
  • 5.9   Înțeleg că odată ce sunt acceptat în poliție trebuie să stau cel puțin 1 oră pe zi?:   Da  /  Nu: Da, înțeleg.
  • 5.10   Înțeleg că odată ce sunt acceptat în poliție nu am voie să fiu corupt nici IC, nici OOC?:   Da  /  Nu: Desigur.
  • 5.11   Înțeleg că dacă nu respect punctele   5.8  5.9 / 5.10  risc de interzicere temporară?: Da / Nu: Da, înțeleg.        
  • 5.12 Ați citit informațiile despre aplicație?  : Da, le-am citit foarte atent.
  • 5.13 Ați citit regulamentul poliției?  : Da, am citit.
  • 5.14 Alte informații: Vă mulțumim pentru timpul acordat.
Link to comment
Share on other sites

Domnule Hassan Ahmed, dorim sa va aducem la cunostinta dupa ce v-a fost analizat complet CVul ca aveti o sansa sa prindeti un loc in Departamentul de Politie din Los Santos. Urmatorul pas important va fi testul teoretic prin care o sa fiti nevoiti sa treceti pentru a absolvi la gradul de AGENT-PAZA. Va sfatuim sa va pregatiti foarte bine deoarece locurile in politie sunt unele limitate!

Urmatorul pas pe care trebuie sa il faceti este sa cautati pe cineva la Penitenciarul Sandy Shores (sunati la numarul unic de urgenta) sau rugati un Agent de paza si asteptati un tester.




 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share