Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Popescu Rony [ Ace / ID: 1117 ]


Ace
 Share

Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bataus Roland
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Alexandria
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a IX-a
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece, imi place mereu sa ajut oameni in nevoie. Mereu cand vad pe cineva ca nu se descurca in ceva sau nu il intelege imi place sa il ajut, iar consider ca cu aceasta functie as putea sa ajut cat mai multi playeri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut, ma numesc Roland, dar toti cunoscutii mei imi spun Rony. Locuiesc in Alexandria si sunt elev in cadrul Colegiului Nationatl Alexandru Ioan Cuza in clasa a IX-a. Sunt o persoana careia ii place sa ajute si cand vede pe cineva care are nevoie de ajutor nu poate sa stea fara sa ajute. In general hobbyurile mele sunt jocurile pe calculator si programarea la nivel scazut. Sunt pasionat in mare parte de calculatoare si de felul cum sunt concepute. Sunt un om care cand isi pune minte la ceva nu se lasa pana nu reuseste sa rezolve aceea chestie.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Popescu Rony
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Ace
  • Ore jucate pe server: 755
  • De cat timp jucati pe server: De 6-7 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 6-7 ore pe zii
  • Sanctiuni anterioare pe server: Ban info pe /d mort
  • ID-ul din joc: 1117
  • Averea detinuta in joc: Nissan R34, RS7, Colorado, Honda Bros si 2.2 milioane in banca
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa ajut foarte mult palyerii noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu ajutare playerilor noi si sanctiontarea atunci cand este nevoie
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share