Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Matei Capone [mateY # / ID:2384]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Matei Ștefan
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Buzău
  • Cu ce va ocupati: Student
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Am avut grade mari de staff pe alte servere, chiar dacă nici unul nu se ridică la nivelul comunității FplayT, dar știu regulamentul foarte bine și la acest server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Noroc! Mă cheamă Matei sunt din Buzău și în timpul liber ies afară cu băieții, și mă joc FiveM în restul timpului.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc: Matei Capone
  • Numele din joc: mateY #
  • Ore jucate pe server: 222
  • De cat timp jucati pe server: De 3 ani, de când mi-am cumpărat un nou pc care să meargă decent pe server.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2 ore cel puțin (depinde dacă e weekend, vacanță, etc.)
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nimic
  • ID-ul din joc: 2384
  • Averea detinuta in joc: BMW E60, BMW E28, BMW E46, BMW E39, VOLKSWAGEN TOUAREG, DACIA SANDERO STEPWAY și vreo 10000$ de toți.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?: Nu sunt un om toxic și reușesc să rezolv probleme amiabil, fără altercații sau înjurături. Nu am avut niciodată o ceartă pe acest server, mai ales datorită comunității de oameni corecți
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-aș ocupa în proporție de cel puțin 80% de ajutarea playerilor noi.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu acomodarea noilor jucători de pe server, tickete și sancționarea celor ce își bat joc sau încalcă reguli grav, sau poate chiar trolleri mai rar.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta?: Da. OBS.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Edited by [MATEI007]
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share