Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Johan Guzman [MITZU / 955]


Recommended Posts

matii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihail
  • Varsta reala: 21
  • Orasul unde traiti:  Crewe United Kingdom
  • Cu ce va ocupati: Team Leader
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Consider ca merit aceasta functie deoarece doresc sa ajut la imbunatatirea comunitati de joc bineinteles, si al roleplay-ului adus pr ace server 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): De felul meu sunt o persoana retrasa care nu se baga in anumite grupuri doar pentru atentie , glumet si exigent cand este nevoie , de asemenea ma consider matur si un bun coordonator

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Johan Guzman
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):MITZU
  • Ore jucate pe server: 850
  • De cat timp jucati pe server: 3 ani aproape
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 12/24
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn / no fear
  • ID-ul din joc: 955
  • Averea detinuta in joc: Averea este undeva la 300k deoarece mi am cerut ck pentru a incepe un nou roleplay 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu 
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Diferit nu pot sa zic ca as face bineinteles poate as fi un helper bun si care este acolo cand e nevoie de el
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Un Helper se ocupa cu probele legate de server atat cat si intrebarii venite de la cei noi , ajutarea la un roleplay calitativ si invatarea oamenilor cand gresesc sau poate nu stiu 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:  Desigur
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share