Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Petrovici Francisc [fruncus_/ID:49917]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Petrovici Francisc
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: liceu
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur, nu se pune problema de asa ceva.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Deoarece, dupa parerea mea, acest server, fiind unul de top, cu 600 jucatori constant minim in fiecare zi, are nevoie de membrii capabili, care cunosc jocul si regulamentul foarte bine, iar eu ma consider apt pentru asa ceva.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pai, am o fire destul de calma, stiu sa ma inteleg foarte bine cu orice fel de om, de la copil, adolscent, pana si cu oamenii care trolleaza. Am mai avut experiente de membru staff si pe alte servere. Consider ca pot face fata aproape oricarei situatii roleplay in asa fel incat sa fie prezent un roleplay de calitate si frumos. Am avut cateva situatii pe server cu unii helperi care m au marcat, nu vreau sa spun vreun nume sau ceva, dar tin sa precizez ca este mare nevoie de oameni capabili in staff. Nu spun ca sunt cel mai "bun" sau chestii de genu, dar macar pentru rolul de helper ma consider foarte capabil.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Iancu Delavrancea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): srw
  • Ore jucate pe server: 125 (astea jucate in aproximativ o luna) 
  • De cat timp jucati pe server: de o luna si o saptamana
  • Cat timp acordati serverului pe zi: plecand de la 2 ore in sus, am avut si zile cu 8-10 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: niciuna
  • ID-ul din joc: 49117
  • Averea detinuta in joc: in jur de 500k
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu, din contra, lumea ma stie un om muncitor.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:  Mi-as petrece o buna parte din joc actionand ca un membru staff(rezolvand tickete).
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajutarea oamenilor cu diverse probleme legate de server sau de roleplay.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, in absolut orice moment.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share