Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Yaris Cioboaca [Zokol / ID 37511]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Marinescu Ciprian
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Liber profesionist
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca as merita functia aceasta, deoarece  doresc de fiecare data sa ajut playerii noi pe server si sa-i indrum asa cum stiu eu mai bine. Atunci cand m-am apucat de FPLAYT nu m-a ajutat nimeni IC cu informatii, dar helperii m-au ajutat, astfel as vrea si eu la randul meu sa-i ajut pe ceilalti.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma cheama Ciprian, am 20 de ani si una din pasiunile mele este sa ma joc pe calculator. Sunt un om serios care-si vede de treaba lui si nu-si baga nasul in treaba altora, pot sa fiu si glumet atunci cand este nevoie dar in mare parte sunt o persoana destul de serioasa. O pasiune de suflet de-a mea sunt masinile, ador sa-mi modific masina pentru a arata cum trebuie si sa fie unica pe strazile acestea bine asfaltate. Sunt o persoana care sare imediat in ajutor si care gaseste cel mai eficient mod de a rezolva o problema, sunt o persoana pasnica care nu se enerveaza asa usor si care doreste sa fie remarcat prin actiunile pe care le face.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Yaris Cioboaca
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Yaris
  • Ore jucate pe server: 630+
  • De cat timp jucati pe server: 5 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: -
  • ID-ul din joc: 37511
  • Averea detinuta in joc: $300.000 cash si circa $1.200.000 in masini
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As aloca mai mult timp server-ului
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER ajuta playerii noi si vechi cu raspunsuri la intrebarile lor, cat si rezolvarea problemelor pe care le au
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share