Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER]Castellano Cadore [Mynx 25752]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real:Rares
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Neamt
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Bineinteles
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Absolut
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Cred ca merit aceasta functie deoarece as putea da un exemplu destul de bun jucatorilor de pe aceasta comunitate,avand o multime de sanctiuni dar nici una recenta,dovedind astfel ca se poate invata din greseli.In momentul in care am decis sa joc pe acceasta comunitate nu am mai avut nici o tangenta cu roleplayul,incepand sa joc FiveM direct pe serverul FplayT,asadar,inevitabil,au aparut si greseli.Din acest motiv vreau sa devin membru staff,pentru a demonstra ca am reusit sa invat sa nu mai merg cu 300 km/h in oras chiar daca sunt putini membri staff online si ar fi o foarte mare sansa sa nu fiu observat,ca am reusit sa invat sa nu mai vorbesc pe discord cu prietenii pentru avantaje IC chiar daca nu ar avea de unde sa se afle si multe altele.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Ma cheama Rares,am 16 ani,sunt dintr-o comuna din judetul Neamt si in urma cu ceva timp am descoperit de platforma FiveM iar de atunci imi petrec destul de mult timp pe acceasta.Inafara de FiveM,sunt destul de tacut doar ca cel mai mare defect al meu consta in faptul ca fac glume proaste dar,din momentul in care o sa fiu acceptat ca si staff,daca acesta va veni,nu o sa mai existe astfel de iesiri.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Castelleano Cadore
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):mynX
  • Ore jucate pe server: aprox. 1200
  • De cat timp jucati pe server:August 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi:6h+
  • Sanctiuni anterioare pe server:Da,multe.
  • ID-ul din joc:25752
  • Averea detinuta in joc:Aprox. 2mil.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Niciodata,respect stafful FplayT.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Peste 50% din timpul petrecut pe server o sa fac tickete.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER se ocupa cu ajutarea comunitatii,prin orice fel de mijloace.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Bineinteles
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Bineinteles
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share