Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Paracoperpelita Andreas [86]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andreas Eduard
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta funcite deoarece imi place foarte mult sa ajut lumea, sunt foarte activ si am fost de fata cand staff-ul a acordat unele sactiuni dificile si am capatat o oarecum "experienta".
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana calma, prietenoasa, amuzanta si respectuasa. Nu imi place sa ma dau batut si ma adaptez rapid in orice situatie!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Paracoperpelita Andreas
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Andreas
  • Ore jucate pe server: 1375
  • De cat timp jucati pe server: Inainte de wipe cu 3 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Minim 7-8 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 warnuri pe data de 02/02/2021 pe care le regret!
  • ID-ul din joc: 86
  • Averea detinuta in joc: Aprox 5M
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii mult mai activ pe server, as incerca sa ajut pe fiecare  sa intelegeala greselile pe care le face pentru a nu le mai repeta si as avea grija sa fac totul ca la carte!
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper ajuta oamenii de pe server sa intelegea bine regulamentul! Face tickete si ajuta gradele mai mari cu tot ce li se spune!
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, filmez in permanenta pe server!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share