Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Daciana Negru [40696]


Recommended Posts

Aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Maria Candea
  • Varsta reala: 24
  • Orasul unde traiti: Moreni, Jud. Dambovita
  • Cu ce va ocupati: Techinal Trainer
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Nu 100%, dar asta nu inseamna ca nu il pot invata.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Sunt pasionata de ajutarea oamenilor in general, imi place sa ma implic si sa invat cat mai multe lucruri noi.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Pasionata de gaming si actorie, am descoperit conceptul de fivem abia acum cateva luni si sunt total captivata. Acest server este primul pe care l-am incercat si m-a facut sa ma indragostesc de tot ce inseamna roleplay, de aceea imi petrec si foarte mult timp jucandu-ma.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Daciana Negru
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ʍɑɾíɑ
  • Ore jucate pe server: 1000
  • De cat timp jucati pe server: Din Decembrie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 10h, chiar mai mult.
  • Sanctiuni anterioare pe server: n/a
  • ID-ul din joc: 40696
  • Averea detinuta in joc: Nu prea multa, nu tin de banii din joc, eu apreciez rp si incerc pe cat posibil sa ma distrez si sa cunosc persoane noi.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as vrea sa sune plictisitor sau cliché raspunsul, asa ca o sa spun doar ca as incerca sa ajut pe cat de mult posibil comunitatea.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sunt de parere ca ocupatia unui Helper este aceeasi cu a unui invatator, ajuta la buna crestere a comunitatii intr-un mod harmonic, respectand regulamentul, care este baza acestui colectiv.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share