Jump to content
×
×
  • Create New...

[CV] Robert Gabriel [842]


Recommended Posts

INFORMATII GENERALE (1.0)

1.1 Nume:Robert    
1.2 Prenume:Gabriel
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta:28
1.5 Înaltime:1.85
1.6 Greutate:72
1.7 Nationalitate:Roman
1.8 Adresa:-
1.9 Numar de telefon:316-3032
 INFORMATII LEGALE (2.0)

2.1 Sunteti un ceta?ean legal al comunei Paleto Bay?:Da
2.2 Suferiti de orice boala cronica? Daca da, explicati:Nu
2.3 Suferiti de orice boala fizica? Daca da, explicati:Nu
2.4 Considerati ca aceste boli va pot reduce performan?a ca un potential angajat în cadrul Departamentului de Politie?:Nu
2.5 A?i fost vreodata arestat pentru o crima? Daca da, explica?i: Nu
2.6 A?i fost vreodata arestat pentru o infrac?iune? Daca da, explica?i:Nu
2.7 A?i facut uz de substan?e interzise în ultimii doi ani? Daca da, specifica?i:Nu
2.8 A?i primit vreodata o contraven?ie? Daca da, specifica?i:Da am primit pentru folii.
2.9 Sunte?i în posesia unui permis de conducere valabil?:Da
2.9.1 Daca da, v-a fost vreodata suspendat?:Nu
2.10 Sunte?i capabil sa comunica?i atât verbal cât ?i în scris în Limba Romana?:Da
2.11 Ave?i cuno?tin?e lingvistice în orice alta limba decât Limba Romana? Daca da, explica?i:Putin in limba Engleza.
INFORMA?II PROFESIONALE (3.0)

3.1 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare la Departamentul de Politie în trecut?:Da, o singura data.
3.1.1 Daca da, specifica?i ?i verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ?I DE MUNCA:Am fost respins din varii motive.
3.2 A?i mai trimis vreodata o aplica?ie de angajare catre oricare alta agen?ie a statului?:Da
3.2.1 Daca da, specifica?i agen?ia ?i verdictul:La spitalul Paleto Bay, unde am fost acceptat
3.3 Specifica?i orice alta slujba pe care a?i avut-o:Sofer de tir, taximetrist, croitor, sofer de autobuz, constructor si medic.
ARGUMENTARE ?I RECOMANDARE (4.0)

De ce vrei sa te alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay? (Argumenteaza in minim 75 cuvinte):Vreau sa ma alaturi Departamentului de politie din Paleto Bay pentru ca vreau sa ajut orasul cu tot ce imi sta in putinta ca sa pot reduce infractiunile si nerespectarea regulilor care pot afecta cetatenii orasului pe oriunde ar fi ei, intr-o masina sau pe jos ca pieton ei trebuie sa fie in siguranta. Vreau sa fac toti mafiotii sa regrete tot ce au facut si sa-i pedepsesc pe masura iar soferii sa fie civilizati si respectuosi in trafic cu ceilalti participanti la trafic.
Ce te diferen?iaza de ceilal?i candida?i?? (Argumenteaza in minim 50 cuvinte):Consider ca eu ma diferientiez de ceilalti candidati prin faptul ca imi doresc cu adevarat acest lucru si cred in a doua sansa. Oricand merita sa mai incerci odata ceea ce nu ai putut realiza din prima, bineinteles si cu sprijinul oamenilor din jur. Am un caracter puternic si respectuos, stiu sa iau decizii si sa lucrez in echipa. Consider ca loialitatea si faptul ca eu cred ca pot reusi imi aduc un plus.
(( INFORMA?II OUT OF CHARACTER (5.0) ))

5.1 Prenume:Robert
5.2 Vârsta:17
5.3 Ora? sau localitate de provenien?a:Iasi
5.4 De când va juca?i GTA V?:din 2018
5.5 De când va juca?i pe server'ul FplayT ?:Am la momentul actual 215 ore in crestere.
5.6 Ce ID aveti in joc?:842
5.7 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
5.10 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.7 / 5.9 risc ban intre 3 si 7 zile?: Da
5.11 Ai citit informatiile legate de aplicatie?:Da
5.12 Ai citit regulamentul politiei?:Da
5.13 Alte informa?ii:Nu mai am nimic de adaugat inafara de faptul ca imi doresc sa fiu politist si va multumesc pentru timpul acordat citirii cv-ului meu.

Link to comment
Share on other sites

admis.png

Urmatorul pas este sa contactezi unul dintre membrii echipei de recrutare pentru interviu:

[OOC]INFORMATII: Interviul se tine pe discord! 

  • Nume Discord: Mr_Criptonus#4646
  • Nume Discord: RAtheSUNGOD#0440
  • Nume Discord: Ascendancy | [IN - 4149]#1210
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share