Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Marcel Danila [ Dricaru/ID : 20042]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Andrei
  • Varsta reala:16
  • Orasul unde traiti:Timisoara
  • Cu ce va ocupati:Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da!
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece stiu sa ma integrez rapid intr-un grup de oameni si consider ca sunt o persoana calma , matura care poate actiona corect indiferent de situatia impusa.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Andrei sunt din Timisoara sunt elev in clasa a X a imi petrec majoritatea timpului pe FiveM respectiv FplayT.Sunt o fire sociabila , calma , capabila sa duca un dialog de la inceput pana la sfarsit.Ma consider un om altruist deoarece am facut mai multe lucruri pentru alti oameni decat pentru mine.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Marcel Danila
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):Dricaru`
  • Ore jucate pe server: 674-675
  • De cat timp jucati pe server: Noiembrie 2021
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de zi in general in timpul saptamanii undeva la 3-4 ore pe zi , in weekend undeva la 5-6 ore pe zi.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am avut.
  • ID-ul din joc:20042
  • Averea detinuta in joc: Averea mea din joc sunt 60k facuti astazi impachetati asta dupa ce am donat pt o datorie.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Absolut nimic, mi-as vedea de treaba in continuare
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea playerilor fie vechi fie noi, cu diverse intrebari , probleme , reclamatii , nelamuriri legate de server sau de orice actiune ic , acestuia ii mai sunt intrebuintate cateva responsabilitati si anume : Ascultarea playerilor cand au o nelamurire/problema/reclamatie , acesta trebuie sa fie calm si sa nu ofere o imagine proasta serverului , Acesta trebuie sa ia decizile corect lasand la o parte orice fel de prietenii ic / ooc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share