Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Kukaran Ali [ Turkhis / ID : 16435 ]


Recommended Posts

  • Numele real: Akar Muhammet
  • Varsta reala:19
  • Orasul unde traiti: Bucuresti
  • Cu ce va ocupati: Administrator firma de constructi ! 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: DA
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie pentru ca sunt foarte activ pe servar si imi place foare mult sa ajut si as vrea sa ajut si eu la randul meu persoanele care au nevoie  .
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mohamed dar prieteni imi spun Turcu .Sunt din bucuresti dar m-am mutat in Germania recent . Am 19 ani si ma ocup cu administrarea firmei dirma de constructi !  Cand nu sunt in fata calculatorului prefer sa ies la o narghilea cu prieteni sau sa ma plimb cu masina .Sunt o persoana glumeata calculata si cu capul pe umeri. Imi place sa-mi fac noi prieteni si sunt deschis la socializarii dar urasc persoanele care se baga in seama aiurea !

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Kukaran Ali
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 😈☆ Turcu ☆😈
  • Ore jucate pe server: 930 ore
  • De cat timp jucati pe server: 2019 de cand era in paleto 
  • Cat timp acordati serverului pe zi:  6-8 ore pe putin 
  • Sanctiuni anterioare pe server: 1 ban de meta la care am luat 2 zile 
  • ID-ul din joc: 16435
  • Averea detinuta in joc: 3.000.000 cash si mai multe masini 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Chiar de loc
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta fuctie as ajuta fiecare persoana care face un ticket si persoanele care cer ajutor pe chat 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu tickete pe discord cat si pe joc ajuta persoanele care cer ajutor pe chat sau pe discord in principal ajuta persoanele care au nevoie de ajutor si au anumite intrebari !
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share