Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] David Gabriel [ David#SOA/ ID:32957]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

 

 

Informatii din viata reala:

 

 

 

Numele real:Ion David 

Varsta reala:16

Orasul unde traiti:Buzău 

Cu ce va ocupati:Elev.

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da

Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur 

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Eu cred că aș merita această funcție deoarece sunt prietenos,politicos și foarte bine bine regulamentul dar și după părerea mea am cei 7 ani de acasă

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Salut!Sunt David locuiesc în orașul Buzău și am 16 ani.De fel sunt bine educat politicos dar și prietenos.Imi place foarte mult fivem ul cat și ce tine de trupele speciale.O pasiune de a mea ascunsa de care multi nu știu(decât părinții) sunt animăluțele de companie,din aceasta cauză de un an am adoptată în Bichon Maltese pe nume Aky.

 

 

Informatii de pe joc:

 

 

 

Numele din joc (Buletin):David Gabriel

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):David 

Ore jucate pe server:104

De cat timp jucati pe server:2 ani(am avut 2 conturi)

Cat timp acordati serverului pe zi:7-8 ore

Sanctiuni anterioare pe server:-

ID-ul din joc:32957

Averea detinuta in joc:114K.

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:Nu as fi atât de dur cu jucătorii noi,nu as face favorizări,iar când e vorba de sancțiuni,sancționăm corect.Cel mai important prin faptele mele as incerca sa aduc câți mai mulți jucători noi.

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea jucătorilor in problemele acestora dar și sancționarea celor care greșesc.Acestia se ocupa și de "îngrijirea" chat ului.

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Obs și aplicația de la amd

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share