Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Albert Solea [ Albert / ID: 1006 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Albert
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Ploiesti
  • Cu ce va ocupati: Elev, clasa a 11-a.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, sunt total de acord!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Pentru ca ma condier suficient de capabil, vreau sa invat lucruri noi si sa capat experiente noi. Simt ca pot ajuta comunitatea si vreau sa o fac.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte):Sunt o fire calma, am 17 ani, imi place sa ajut oamneni, sa ii incurajez si sa ii indrum in cele mai bune moduri. Sunt creativ, imi place sa fac chestii unice si sa fiu diferit de restul persoanelor. Nu suport sa fiu neindreptatit sau sa vad persoane care sunt in situatii nasoale.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Albert Solea
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): 𝖆𝖑𝖇𝖊𝖗𝖙𝖙𝖙
  • Ore jucate pe server: 340
  • De cat timp jucati pe server: De la ultimul wipe, dar am avut o pauza lunga, m am reapucat de 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am sanctiuni in trecut, dar de pe data de 07/03/2021 nu mai am nicio sanctiune, sunt constient ca am gresit dar de atunci nu s a mai repetat nicio greseala!
  • ID-ul din joc: 1006
  • Averea detinuta in joc: 1milion
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: A-si  da dovada de seriozitate si maturitate
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Ajuta persoanele cu probleme lor, sustine persoanele noi si le indruma la un RolePlay cat mai bun.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da, sunt total de acord!
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da, sunt total de acord!
  •  
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share