Jump to content
×
×
  • Create New...

Model aplicatie HELPER


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Nume real:Biris Paul
  • V arsta reala:13
  • O rasul unde traiti:Brasov
  • C u ce va ocupati:Elev
  • S unteti de acord ca trebuie sa sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?:Da
  • C unulasteti la perfectiune regulamentul serverului?: 9/10
  • D e ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte):Ma joc de foarte mult timp fivem si stiu aproape toate regulile si as dori sa ajut sa ajut si alte persoane care sunt noi fiindca si eu am fost ca ei si lumea ma ajutat pe mine
  • D escrierea dumneavoastră (Minim 20 cuvinte):Salut sunt Paul imi place sa ma joc fivem pasiunea mea este motocross-ul imi place sa ajut lumea noua pe fivem pentru ca si ei trebuie ajutati

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Paul Michel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):paul0ss3
  • O re jucate pe server:Am aproape 140 de luni in oras
  • D e cat timp jucati pe server:De aproape 140 de luni sunt in oras
  • C at timp acordati serverului pe zi:Undeva la 4-5 ore
  • S anctiuni anterioare pe server:Am doua banuri si un jail dar m-am potolit si nu mai vreau sa fac prostii mai ales daca o sa intru in staff
  • I D-ul din joc:12112
  • A verea detinuta in joc:Am trei masini doua motoare si undeva la 8k bani
  • V a stiti cu o reputatie proasta pe joc?:Nu, ma stiu cu o reputatie chiar buna
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple) :Nu am avut si nici nu vreau sa am
  • C e ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:As ajuta lumea pentru ca imi place sa ajut jucatorii noi de fivem
  • C u ce credeti ca se ocupa un HELPER: Sa ajute lumea care nu stie sa se joace foarte bine fivem si sa sanctioneze lumea daca este nevoie
  • A veți posibil de a filma în situații în care este nevoie de asta? (Bandicam fraps obs)?:Da, am posibilitate sa filmez
  • E ști de acord ca orice minciuna/informație eronata din această aplicație sa fie pedepsită cu ban permanent?:Da, am facut aplicatia foarte sincera si sper sa fiu acceptat in staff-ul acestui server
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share