Jump to content
×
×
  • Create New...

[Helper] Duggan Bob [Silence/ ID: 2525]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ungur Andrei
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Dej.
  • Cu ce va ocupati: Momentan sunt la liceu pe clasa a 11 a la Stiinte sociale.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Consider ca da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider că merit această funcție deoarece sunt o persoană care da dovada de  seriozitate,imi place sa ajut si consider ca pot sa evaluez corect si drept anumite situatii de pe server de la tickete si sa incerc sa iau cea mai buna decizie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Eu ma consider un baiat cu capul pe umeri care este serios si amuzant,care poate sa actioneze si sa ia decizi potrivite in momente limita si care se integreaza rapid intr-o comunitate noua.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Duggan Bob
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Silence
  • Ore jucate pe server: Am 545 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: joc pe acest server de 2 wipe-uri
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamani deobicei in jur de 3-5 ore si in weekend peste 5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am mai avut sanctiuni pe server.
  • ID-ul din joc: 2525
  • Averea detinuta in joc: Am un motor,cateva barci si masinile de la inelu de diamant si inca 300k in apartament.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer as incerca sa impart o parte din timpul meu la ajutare playerilor cu problemele/intrebarile lor.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea membriilor de pe server,rezolvarea ticketelor,stergerea masiniilor de pe server pentru diminuarea lagului.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da pot sa filmez cu obs.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share