Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Pacha Mihai [ TonySS / ID: 6539 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Barbu Antonio ( Tony )
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Ocna Mures
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece cred ca este functia care mi se potriveste. Imi place sa ajut oamenii si bineinteles cu aceasta functie, nu doar ca ajuti jucatorii cu unele nelamuriri, ii ajuti si cu sanctionarea celor care ii pun pe ceilalti intr-o situatie neplacuta, incalcand regulamentul.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat cu simtul umorului, respectuos, genul de om care daca isi propune un lucru, nu renunta pana nu este realizat. (Sunt capabil sa ma dedic 100% in ceea ce imi propun.) Pasiunea mea este sportul si sunt la inceputul unei noi pasiuni, aceasta fiind motociclismul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Pacha Mihai
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): C0nTroL
  • Ore jucate pe server: 1270
  • De cat timp jucati pe server: De aproximativ un an si 2 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 4-5 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: [Motiv: RDM , Meta , Jigniri TICKET ] / [Nr. Zile: 5] (prima sanctiune care a fost primita la cateva zile dupa ce am inceput sa joc pe server.) [Motiv: Bug Abuz] [Nr. Zile : 3] ( Aceasta a fost o a doua sanctiune; sanctiune care a fost retrasa dupa un ticket pe discord, dovedind faptul ca nu am abuzat de vreun bug anume. ) O alta sanctiune ar fii un warn pe care l-am primit in momentul in care faceam pilot de avion, deoarece am mers cu spatele cu avionul pe baza militara, nestiind ca nu este permis acest lucru.
  • ID-ul din joc: 6539
  • Averea detinuta in joc: 2-3 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa rezolv cat mai multe tickete, posibil, sa ajut playerii cu nelamuririle lor de pe chat, daca nu exista niciun ticket disponibil sau vreo nelamurire, voi merge in zonele aglomerate sa sterg masinile abandonate.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ticketele de pe joc sau de pe discord, ajuta jucatorii noi cu nelamuririle acestora. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share