Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Adam Daniel [ LuckingAdv / ID: 4121 ]


Recommended Posts

  • Numele real: Daniel
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Targu-Jiu
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca in de cand m-am apucat de server, capatat destula experienta in a ajuta un jucator de pe server si in plus imi place sa ajut alti jucatori.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoană sociabilă, mă adaptez uşor într-un colectiv, sunt genul de persoană căreia îi place să se împrietenească cu toată lumea. Cel mai mult îmi place să ies în oraş cu prietenii la o cafea, să ne relaxăm, să pierdem timpul. Îmi mai place foarte mult şi să joc FiveM si SA:MP, aceste jocuri sunt destul de captivante, joc acest jocuri cu plăcere. Urăsc ceea ce iubesc şi mă strofoc să ajung acolo unde chiar nu pot. Traiectoria mea nu este definită chiar dacă pe parcurs realizez că nu pot obţine orice însă mă mulţumesc cu faptul că am încercat. Caracterul meu este multicolor. Timiditatea este naivitatea iar tupeismul meu este apreciat. Contez pe el în fiecare moment chiar dacă calităţile sunt bine ascunse. Defectele toată lumea le ocheşte dar indiferent de ce cred ceilalţi, eu am propria mea părere. O părere care într-adevăr se bazează pe ceva pe mine. Nu vreau să pierd nimic, dar de multe ori pierd tot. Comunic cu oricine şi orice defect minor. Pun suflet în orice fac, indiferent de acel lucru. Mă axez pe nevoile celorlalţi mai mult decât pe ale mele.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Adam Daniel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): LuckingAdv
  • Ore jucate pe server: 790
  • De cat timp jucati pe server: M-am apucat de aceasta comunitate in 2020, inainte de wipe.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 5-6+ ore pe zi
  • Sanctiuni anterioare pe server: Un ban de 3 zile pentru condus NON-RP si inca un ban de 7 zile pentru coordonare pe discord.
  • ID-ul din joc: 4121
  • Averea detinuta in joc: Apartament clasa C Majestic, 250k, MTL Terbyte, Un buggati Chiron VIP si alte masini de nevaluare
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu ma stiu cu o reputatie proasta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, nu am avut.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Nu as face aproape nimic diferit, as incerca sa ajut jucatorii care au o nelamurire sau o problema. 
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper este responsabil  cu oferirea de a jutor a jucatorilor care au o nelamurire/problema, etc. 
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share