Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Milea Dragos [ micutzuu / ID: 17771 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Milea Dragos 
  • Varsta reala: 14 ( implinesc in 2 saptamani )
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: Elev.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie, deoarece am capatat in timp-ul petrecut pe FiveM, respectiv pe server tot felul de cunostinte pe care majoritatea dintre ele le consider de folos in majoritatea situatilor, si ca am vointa de a ajuta cu orice pot.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Mihai, porecla mea din viata reala mai este si "bubu", sunt o persoana prietenoasa, inteligenta si cu simtul umorului. Vreau sa ajut pe oricine de fiecare data cand mi-se cere acest lucru si pot.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Dragos Caragea 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): micutzuu
  • Ore jucate pe server: 261
  • De cat timp jucati pe server: Din luna Iunie 2021, cu mici pauze si revenind din nou si din nou, pana in momentul in care in luna Februarie m-am apucat cu seriozitate de server si nu o sa mai renunt niciodata.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3/4.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Niciodata.
  • ID-ul din joc: 17771
  • Averea detinuta in joc: 250k.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER:  Pai in primul rand o sa ofer tot timp-ul meu liber comunitati, o sa ma implic in orice lucru in care stiu ca pot ajuta cu ceva, o sa acord multa seriozitate si interes pentru aceasta functie si tickete si comunitate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da.
Edited by micutzuu
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share