Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Constantin Cristian [moft / ID:29378]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Cristi
  • Varsta reala: 17 ani
  • Orasul unde traiti: Constanta
  • Cu ce va ocupati: elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pot duce orice fel de problema la bun sfarsit prin corectitudine si bun simt. De asemenea cunosc foarte bine regulile acestui server si am o activitate foarte buna pe server.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Cristi, am 17 ani, sunt elev in clasa a 10-a pe profil mate-info, cu un plan de viitor bine structurat si cu vise marete. Sunt o fire foarte prietenoasa care stie de gluma ( merg pe principiul "cand e de gluma e de gluma, cand nu, hai sa fim seriosi"), sunt calm si pot rezolva orice problema cu mare usurinta. De asemenea imi place sa stau langa oameni de la care am ce invata si mereu am mers pe principiul ca daca nu stiu ceva mai bine intreb sau cer ajutor decat sa iau hotarari de unul singur de care nu sunt asa sigur. Astef firea mea este strcturata pe baza "respecta ca sa fii respectat".

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Constantin Cristian
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): moft
  • Ore jucate pe server: 1200
  • De cat timp jucati pe server: de 9 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: in princiupiu 5-6 ore
  • Sanctiuni anterioare pe server: un warn de no-fear si un ban de coruptie (tin sa precizez ca aceste sanctiuni au fost pana in 150 de ore cand am inceput sa ma joc pe acest server, deoarece este primul meu server de five m, de atunci nu am mai avut nici macar un avertisment verbal)
  • ID-ul din joc: 29378
  • Averea detinuta in joc: undeva la 1.5 milioane ( nu am fost genul sa farmez, mi a placut mai mereu sa fac rp si cam orice ban am avut am dat altor playeri care imi cereau ajutorul sau imi cumparam arme)
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As fii foarte atent la rp ul meu, cat si al celorlalti, voi face actiuni cu un simt de raspundere mai mare, voi incerca sa ajut playerii cat de mult pot eu si incerc sa fiu cat mai bun cu acestia,dar in acelas timp sa fiu si corect.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Halper se ocupa cu sustinerea si ajutorarea, explicarea neclaritatilor si rezolvarea problemelor care se considera sau duc catre un fail-rp, folosirea d-veh ului, si raspunderea la neclaritatile playerilor.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share