Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Adam David [David / ID: 20632 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Anca Adam-David
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Navodari(jud Constanta)
  • Cu ce va ocupati: Elev
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca merit aceasta functie deoarece fivem-ul(Server-ul fplayt) este jocul main pe care ma joc in fiecare zi si desi eu ca si jucator al server ului am avut greseli, intotdeauna am invatat ceva din ele. Pe de alta parte eu sunt un om cu responsabil de absolut tot ceea ce tine de persoana mea, acest fapt ma face sa cred ca pot face fata situatiilor dificile ce pot aparea pe parcurs. Precizez faptul ca daca exista o sansa de a fi acceptat in staff, voi demonstra ca merit aceasta functie prin munca si seriozitate.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt o persoana cu simtul umorului, cu capul pe umeri, prietenos, sociabil, ambitios si pot spune ca ma integrez rapid in diferite grupuri de persoane. Imi place sa ies afara cu prietenii, sa joc fotbal si sa ma joc pe calculator, pot spune ca in toate orele acumulate pe acest server am intalnit foarte multe tipuri de persoane care aveau diferite greseli, eu din ele am invatat si nu spun ca sunt un player exemplu, dar ma straduiesc sa fiu unul. Mai pot spune ca sunt o persoana foarte atenta la detalii, ceea ce faciliteaza foarte multe lucruri in ceea ce priveste viata de zi cu zi, inclusiv pe server. 

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):Adam David
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): David
  • Ore jucate pe server: 1068
  • De cat timp jucati pe server: Prima oara am intrat in iunie la inceput, dar serios din septembrie la inceput pana in ziua de azi.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 3-4 ore in functie de program
  • Sanctiuni anterioare pe server: 2 ban-uri provizorii: 1 pentru bug-abuse home, iar celalalt pentru coordonare discord de care imi este cel mai rusine.
  • ID-ul din joc: 20632
  • Averea detinuta in joc: 4.1 milioane cash, 7 ak-uri cu 700 de gloante aprox si cateva motociclete
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?:  Nu cred
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):Nu
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: In primul rand as incerca in fiecare zi sa obtin o versiune mai buna a mea pe baza de staff, in al doilea rand m-as focusa foarte mult pe playerii noi ce intalnesc dificultati si sa le explic pe intelesul lor indiferent de cat de greu ar fi si in acelasi timp sa dau exemple pentru a intelege usor, aceste lucruri ajutandu-ma sa le fac sederea pe server cat mai buna pentru ei. Pot spune ticket-ele le voi face intr-un mod cat mai placut si calm pentru a gasi o solutie optima pentru fiecare problema intalnita.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Cu rezolvarea ticket-elor si problemelor . Un helper ajuta cu problemele intalnite frecvent pe server, respectiv pe chat si ajutarea server ului prin a sterge masini abandonate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share