Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Gabryel POWER [Gaby///MPOWER / ID:32956]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Gabriel Gheorghe
  • Varsta reala: 20
  • Orasul unde traiti: Craiova
  • Cu ce va ocupati: Fotograf / Videograf, Student 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Afrimativ, prietenii trebuie sa se mai descurce si singuri.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: DA.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Pe parcursul experientei mele cu Fivem-ul si Roleplay-ul am dobandit un compas moral cand vine vorba de a rezolva situatiile IC cat si OOC din cauza unui spectrum de motive: Eu ma consider ca fac un RP advanced ceea ce m-a ajutat sa imi formez acest skill de a rezolva situatiile IC cu greseli in cel mai corect mod posibil.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut numele meu este Gaby fotograf de profesie, si gamer înrăit! pe acest server, acest server este primul pe care l-am incercat si m-a facut sa ma indragostesc de tot ce inseamna roleplay de aceea imi petrec si foarte mult timp jucandu-ma si tot odata asta m-a facut sa aplic in staff.!

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Gabryel POWER
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Gaby///MPOWER
  • Ore jucate pe server: 850
  • De cat timp jucati pe server: Din iarna anului trecut, vreo 4 luni
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Depinde de ziua respectiva si ce am de facut, in mare minim 3-4 ore, max 14-16=))
  • Sanctiuni anterioare pe server: Condus Non-roleplay
  • ID-ul din joc: 32956
  • Averea detinuta in joc: 2 milioane si cateva masini.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: NU!
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Absolut deloc, mereu am fost respectos fata de orice membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: M-as implica 100% serverului si as vrea sa dau un exemplu in orice situatie ic sau ooc pe server.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu rezolvarea ticketelor, atat cele de pe joc, dar si cele de pe discord, stergea masinilor abandonate pe server si sanctionarea celor care incalca regulamentul in mod intentionat, ajutand acest server sa ajunga la un roleplay cat mai inalt
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: DA.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: DA.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share