Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Armando Mihai [Mihai0313\ ID 16252]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Mihaila Mihai
Varsta reala:17
Orasul unde traiti:Iasi
Cu ce va ocupati:Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece imi place foarte mult sa ma ocup de ceea ce priveste aplicarea regulamentului unui server si pentru ca sunt o persoana care se dedica si pune suflet in tot ceea ce face.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un om sociabil caruia ii place caterinca, dar care e si foarte serios atunci cand e cazul si cand se cere si un om care uraste oamenii care au ca scop distrugerea placerii de a se simti bine a unui om.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin):Armando Mihai
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat):mihai0313
Ore jucate pe server: 1037
De cat timp jucati pe server: De cam 8, 9 luni 
Cat timp acordati serverului pe zi: In genere cam 5 ore.
Sanctiuni anterioare pe server:Am avut un ban de coruptie, unul de bug anti afk, un warn de olimpyc swim si unul de suferinte.
ID-ul din joc:16252
Averea detinuta in joc: 1 milion jumate
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie as pune un pic mai mult accent pe ceea ce priveste aplicarea sanctiunilor pe partea de factiuni guvernamentale, din partea membrilor, dar si din partea civililor care nu ii respecta.
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ajutarea jucatorilor in a intelege cum se face un rp si de ai explica unde gresesc, dar si de a prinde oamenii care vin aici doar sa strice bunastarea celorlalti( trollari si hackeri ) .
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:Da
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?:Da

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share