Jump to content
×
×
  • Create New...

HELPER ] Sandokan Celentano [ bancu / ID: 951 ]


Recommended Posts

 

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Bancu Alexandru
  • Varsta reala: 17
  • Orasul unde traiti: Calarasi
  • Cu ce va ocupati: Elev in clasa a 11 a in cadrul unui liceu din oras.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt constient de acest aspect si pot sa spun ca sunt DE ACORD!
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Cunos regulamentul serverului bine deoarece l am parcurs in totalitate atunci cand aveam o nelamurire.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In opinia mea, consider ca merit aceasta functie deoarece sunt un jucator activ, ce nu cauta cearta ooc cu nimeni, isi vede de roleplay-ul lui si totodata incerc sa respect regulamentul cat mai mult cu putinta deoarece sunt de parere ca asa poti sustine o comunitate de advanced roleplay. 
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un tanar de 17 de ani, linistit,cu capul pe umeri , care face caterinca dar este si foarte serios cand este necesar. Totodata ofer respect si intelegere celor care merita si te trateaza la fel cum ii tratezi si tu pe ei. Deoarece ma ghidez in viata dupa vorba "Respecta ca sa fii respectat"

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Sandokan Celentano 
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): bancu
  • Ore jucate pe server: 710
  • De cat timp jucati pe server: M am jucat 150 de ore inainte de wipe si aprox inca 50 de ore la inceputul acestui wipe,iar serios m am apucat anul trecut in septembrie.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 6 ore in cursul saptamnii si chiar mai multe  in weekend.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Am avut un ban de 5 zile in aprilie anul trecut.
  • ID-ul din joc: 951
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 3.5 milioane.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu,nu am avut niciodata o discutie contradictorie cu un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As investi timpul liber in tickete si as face tot posibilul sa impac si roleplay-ul, dar si atributiile pe care le are un membru staff.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa in mare parte de problemele pe care le au playerii (Fail, Metagaming, Mixing, etc), de a le raspunde la intrebari, de a le oferi ajutor in cazul anumitor probleme si evident sa sanctioneze greselile pe care le constata in urma ticketelor rezolvate.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da,am posibilitatea de a filma cu o calitate buna cu ajutorul Nvdia Geforce
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Sunt de acord sa fiu sanctionat!
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share