Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Ghita Mario [ pTT / ID: 10726 ]


pTR
 Share

Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

Numele real: Hofman Patrick
Varsta reala: 16
Orasul unde traiti: La periferia Bucurestiului ( Berceni )
Cu ce va ocupati: Elev iar in timpul liber basket de performanta si tranzactionarea de crypto monede.
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da.
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: In proportie de 95% la suta.
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca merit aceasta functie deoarece sunt un om calm si imi place sa ajut persoanele de pe server cu constintele pe care le am acumulat  decand ma joc pe comunitatea FPlayT.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Patrick sau cum imi mai spun prietenii petre, sunt din aproprierea Bucurestiului. In timpul liber imi place sa ma joc pe FPlayT si sa ies cu prietennii. Am descoperit FiveMul in 2017 2018, iar acum un an m-am apucat de FPlayT. Pe parcursul la un an am luat pauze din a mai juca pe server din motive personale.
 

Informatii de pe joc:

 

Numele din joc (Buletin): Ghita Mario
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): pTR / whoisptr ( se mai schimba din cauza ca am jocul pe Rockstarr ).
Ore jucate pe server: 600.
De cat timp jucati pe server: Aproape un an.
Cat timp acordati serverului pe zi: Pot acorda 3+ ore in timpul saptamanii, iar de VINERI - DUMINICA 8+ .
Sanctiuni anterioare pe server:
ID-ul din joc: Un BAN .
Averea detinuta in joc: 600k. 
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu.
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Din fericire nu.
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine aceasta functie voi face acelasi RP pe care il faceam inainte, iar pe partea de Admin voi incerca sa ajut cati mai multi jucatori se pe server. 
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper se ocupa cu ticketele din joc, remedierea unui conflict creat in urma unui sau mai multor failuri.
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da.
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da, imi asum acest lucru!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share