Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Alexandru Gioana [V0rT3X / 13032]


Recommended Posts

  • Numele real: Catanoiu Vladimir
  • Varsta reala: 18
  • Orasul unde traiti: Comuna Ciorogarla, judetul Ilfov
  • Cu ce va ocupati: Elev in Bucuresti.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Desigur.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Ma consider destul de apt sa pot ajuta membrii comunitatii cand imi sunt adresate anumite intrebari si nelamuriri.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Salut! Ma numesc Catanoiu Vladimir dar tovarasii imi mai spun si Vlad. Reprezint genul de om care apreciaza caterinca in limita bunului simt si care trateaza cu seriozitate fiecare lucru important.

 

Infor.matii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Alexandru Gioana
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): V0rT3X
  • Ore jucate pe server: 821
  • De cat timp jucati pe server: De vreo 9 luni.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In jur de 5-6 ore pe zi (Asta cand sunt in timpul saptamanii la liceu), iar in Week-end petrec in jur de 7-8 ore pe server.
  • Sanctiuni anterioare pe server:  Nu am asa ceva.
    ID-ul din joc: 13032
  • Averea detinuta in joc: 163K in banca in momentul actual, Squaddie, Cap de tir Cerberus, remorca minereuri, Mclaren MP4 full tunat, Africat Full tunat, Honda Bros Full tunat, Can-Am full tunat, 4 dube pentru Los Santos, un SkyJey, un Colorado Full tunat si o ford fiesta.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu. Mereu am fost genul de om care vorbeste respectuos si chiar si atunci cand aveam conflicte plecam capul si lasam de la mine tot ca sa inchei orice alta cearta.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Niciodata. 
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Singurul lucru pe care l-as face eu diferit daca as obtine aceasta functie, ar fii sa imi petrec mult mai mult timp pe server ca si STAFF tocmai pentru a ajuta membrii comunitatii cand acestia fac ticket (pe joc sau discord) sau cand imi adreseaza intrebari pe  chat-ul jocului.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un HELPER in primul rand are obligatia de a se asigura ca fiecare membru al comunitatii respecta regulamentul pentru a se evita orice fail intr-un RP. Iar in al doilea rand un HELPER are obligatia de a raspunde membrilor comunitatii la tickete si pe chat-ul de joc intr-un mod respectuos pentru a rezolva cat mai rapid orice tip de probleme, nelamuriri, conflicte, etc.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Desigur, filmez cu Streamlabs OBS
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Desigur.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share