Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Danjou Daniel [ElCorboPirateKing / ID: 580 ]


Recommended Posts

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Daniel Casian Tudoroiu
  • Varsta reala: 23
  • Orasul unde traiti: Vienna
  • Cu ce va ocupati: Colantari Auto
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): In anul 2020 am venit pentru prima data pe acest server si m-am atasat cu adevarat de comunitate, dupa aproape 2 ani in care am facut parte din comunitate consider ca as putea cel putin sa incerc sa trec la nivelul urmator, nu doar prin a ramane un membru al comunitatii ci prin a ajuta sa mentinem o comunitate unica asa cum o stim cu toti.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Daniel, prietenii imi spun Corbu , sunt o persoana caruia nu-i place sa se enerveze, consider ca prin nervi nu faci decat sa inrautatesti situatia, reusesc sa gasesc solutii atunci cand sunt sub presiune si imi place sa ajut alti oameni atunci cand imi sta in puteri.

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin):  Danjou Daniel
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): ElCorboPirateKing
  • Ore jucate pe server: 766 
  • De cat timp jucati pe server: Intre un an jumate si doi. (Cu anumite pauza din motive Profesionale)
  • Cat timp acordati serverului pe zi: 2 ore in timpul saptamanii si intre 6 si 12 in weekend sau zile libere.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu.
  • ID-ul din joc: 580
  • Averea detinuta in joc: Aproximativ 5 milioane 
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu ma stiu cu o reputatie proasta, nu am avut nici un fel de problema, atat cu membrii staff cat si cu alti jucatori de pe comunitate.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: As incerca sa devin cea mai buna varianta a unui membru staff, si sa contribui cat de mult imi sta un putinta pentru a ridica comunitatea tot mai sus.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Din punctul meu de vedere treaba unui Helper este de a mentine ordinea pe comunitate, pe langa asta de a ajuta playerii sa inteleaga adevaratul sens al RP-ului, sunt sigur ca in multe cazuri poti interactiona prin tickete cu tot felul de persoane de la super de treaba si intelegatoare pana la persoane toxice si trolleri, totusi oricare ar fi situatia este imortant ca un helper sa-si mentina calmul.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share