Jump to content
×
×
  • Create New...

[RE] Lup Midnight [29228]


BlueCK
 Share

Recommended Posts

  • 1.1 Nume: Lup
  • 1.2 Prenume: Midnight
  • 1.3 Sex: Masculin
  • 1.4 Vârsta: 22
  • 1.5 Înălțime: 1,75
  • 1.6 Greutate: 85kg
  • 1.7 Naționalitate: Romana
  • 1.8 Adresă: - 
  • 1.9 Număr de telefon: 524-3518

 INFORMAȚII LEGALE (2.0)

  • 2.1 Sunteți un cetățean legal al comunei Los Santos?: Da.
  • 2.2 Suferiți de orice boală cronică? Dacă da, explicați: Nu, din fericire.
  • 2.3 Suferiți de orice boală fizică? Dacă da, explicați: Nu.
  • 2.4 Considerați că aceste boli vă pot reduce performanța ca un potențial angajat în cadrul Departamentului de Politie?: Da, dar din fericire nu este cazul.
  • 2.5 Ați fost vreodată arestat pentru o crimă? Dacă da, explicați:  Nu, nu am fost.
  • 2.6 Ați fost vreodată arestat pentru o infracțiune? Dacă da, explicați: Nu
  • 2.7 Ați făcut uz de substanțe interzise în ultimii doi ani? Dacă da, specificați: Nu, nu am consumat niciodata si nici nu doresc !
  • 2.8 Ați primit vreodată o contravenție? Dacă da, specificați: Da, am avut cateva, majoritatea din cauza vitezei.
  • 2.9 Sunteți în posesia unui permis de conducere valabil?: Da, detin un permis de conducere valabil.
  • 2.9.1 Dacă da, v-a fost vreodată suspendat?: Nu, nu mi-a fost supendat niciodata.
  • 2.10 Sunteți capabil să comunicați atât verbal cât și în scris în Limba Romană?: Da.
  • 2.11 Aveți cunoștințe lingvistice în orice altă limbă decât Limba Romană? Dacă da, explicați: Da, am cunostinte in limba engleza.

INFORMAȚII PROFESIONALE (3.0)

  • 3.1 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare la Departamentul de Politie în trecut?: Da, am mai trimis 1.
  • 3.1.1 Dacă da, specificați și verdictul dat de DIVIZIUNEA DE RECRUTARE ȘI DE MUNCĂ: Verdictul a fost -> ADMIS.
  • 3.2 Ați mai trimis vreodată o aplicație de angajare către oricare altă agenție a statului?: Nu, doar catre Departamentul de Politie.
  • 3.2.1 Dacă da, specificați agenția și verdictul: -
  • 3.3 Specificați orice altă slujbă pe care ați avut-o: Mecanic auto, taximetrist, pilot de avion.

ARGUMENTARE ȘI RECOMANDARE (4.0)

  • De ce vrei să te alături Departamentului de politie din Los Santos? (Argumentează in minim 75 cuvinte): Sunt o persoana cu o onestitate si cu un simt al dreptati enorm de mare si consider ca locul meu este clar alaturi de fortele de ordine ale departamentului de politie din Los Santos, este as putea spune si un vis ce ar devenii realitate daca as fi acceptat pentru a sustine probele necesare de intrare in departament. Doresc sa curat Los Santosul de infractori si sa ajut in protejarea cetatenilor din clasa muncitoare si nu numai. 
  • Ce te diferențiază de ceilalți candidați?? (Argumentează in minim 50 cuvinte): Faptul ca am un simt al dreptatii enorm de mare ar trebui sa faca diferenta intre mine si ceilanti candidati, asta ma si ajuta in viata de zi cu zi prin a observa si intelege chestiile care se intampla in acest minunat oras numit Los Santos. Observ zilnic nelegi ce alte persoane efectiv nu le observa, tind sa cred ca am un al 6-lea simt ! Simtul legii !

(( INFORMAȚII OUT OF CHARACTER (5.0) ))

  • 5.1 Prenume : Ioan
  • 5.2 Vârsta (Minim 16 ani OBLIGATORIU) : 27
  • 5.3 Oraș sau localitate de proveniență : Londra 
  • 5.4 De când vă jucați GTA V? : 9 Luni
  • 5.5 De când vă jucați pe server'ul FplayT ? : 9 Luni
    5.6 Cate ore aveti pe joc? (
    Minim 100 ore) : 1090 Luni
  • 5.7 Ce ID aveti in joc? : 29228
  • 5.8 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 3 saptamani?: Da
  • 5.9 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie trebuie sa stau cel putin 1 ora pe zii?: Da
  • 5.10 Inteleg ca odata ce sunt acceptat in politie nu am voie sa fii corupt nici IC nici OOC?: Da
  • 5.11 Inteleg ca in cazul in care nu respect punctele 5.8 5.9 / 5.10  risc ban provizoriu?: Da
  • 5.12 Ai citit informatiile legate de aplicatie? : Da 
  • 5.13 Ai citit regulamentul politiei? : Da 
  • 5.14 Alte informații : REINTEGRARE Fost Agent . Callsign - 469 - Dispun intr-un final de mai mult timp si pot face pontaje d-alea nebune si sa ma dedic RP-ului de politist.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share