Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] Mihai David (David/3884)


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Mihai David.
  • Varsta reala: 17 ani.
  • Orasul unde traiti: Ploiesti.
  • Cu ce va ocupati: Momentan cu scoala, dar urmaresc o cariera profesonala la drept.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Sunt total de acord cu aceasta regula.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?:  Da cunosc regulamentul server-ului foarte bine.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Eu cred ca sunt apt pentru aceasta fumctie deaorece: Am o anumita perioada pe acest server si am vazut destul de multe, doresc sa ajut server-ul sa abia un RP cat mai calitativ, sa ajut cat mai multe persoane si sa fiu de folos cu tot ce e nevoie. Cunosc de asemena regulamentul perfect, stiu sa fac un RP de calitate si imi dau seama de greseli intr-un RP foarte rapid.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Buna seara, eu sunt Mihai David. Locuiesc in orasul Ploiesti alaturi de familia mea si de fratii mei. Imi place sa cunosc persoane noi, sa imi fac prieteni, dar de asemenea am o regula personala, prin care vreau sa respect regulile impuse si de asemenea sa ajut la randul meu pe altii. Sunt sportiv, am practicat multe sporturi precum fotbal, ciclism, box, iar acum joc volei pentru ca sunt la scoala cu profil sportiv. Doresc sa urmez o cariera profesionala la drept, o sa dau la universitate in Bucuresti. Imi place sa ma implic in actiuni de tot felul nu conteaza ce. Ador sa invat lucruri noi zi de zi si de asemenea sunt harnic. Mereu ii ajut pe ai mei cand e vorba de munca, imi place sa muncesc si imi place mai ales satisfactia pe care o am dupa ce am dus o treaba la bun sfarsit. Imi place foarte mult si sa ma joc pe PC, imi place sa fac RP si imi place sa ma joc alaturi de prietenii mei. Cam asta sunt eu.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Mihai David.
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): David.
  • Ore jucate pe server: 907 ore in crestere.
  • De cat timp jucati pe server: Joc pe acest server de la inceput de 2019.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In medie 4 ore dar sunt cazuri in care stau si mai mult(10-12 ore) cand stau pe timp de noapte.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Nu am fost sanctionat vreodata pe server.
  • ID-ul din joc: 3884.
  • Averea detinuta in joc: Momentan am cateva masini VIP si Cash 4 milioane .
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu prea ma cunoaste lumea deoarece am dorit sa stau in banca mea cuminte fara sa atrag atentia asupra mea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut cu nici un membru staff.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Pai as incerca sa si invat lumea sa faca un RP bun, nu doar sa aplic regurile si sanctiunile.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un helper nu se ocupa doar cu tikete, dupa parerea mea un helper bun se ocupa si cu invatarea jucatorilor noi, sa faca un RP de baza si sa le explice in mare ce inseamna RP si ce fel de RP este pe acest server. Un helper nu doar sanctioneaza, un helper aduce si o contributie la ajutarea jucatorilor la un RP cat mai bun si calitativ pentru acest server.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da pot filma non stop cat timp stau pe server.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt total de acord, si multumesc anticipat pentru timpul acordat citirii si a verdictului acestei aplicatii
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share