Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Vlad Georgescu [ Vladuzzu / ID: 676 ]


Recommended Posts

Informatii din viata reala:

 

 

Numele real:Ambrosi George Vlad

Varsta reala: 17 fac 18 pe 23 iunie in cazul in care este nevoie pot prezenta si anumite informati relative varstei mele din buletin

Orasul unde traiti: Torino, dar sunt din Bacau

Cu ce va ocupati: In momentul de fata sunt in italia si sunt student la info

Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: da Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: da

De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): deoarece sunt o persoana foarte calma si respectoasa in confrontul tutor persoanelor si nu actionez niciodata la nervi, adica daca cineva ma trolleaza sau pur si simplu ma enerveaza nici nu am sa indrazesc sa il amenit ca am sa iau masuri in privinta lui pe fplayt, in cazul in care acesta se joaca pe server

Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): sunt o persoana foarte calma care isi cunoaste limitele si in cazul in care o persoana are nevoie de ajutor, incerc sa o ajut cat pot de mult, doar ca totul are o limita, adica eu nu am sa dau niciodata un deget si am sa ii permit cuiva sa imi ieie toat mana, sunt o persoana silitaore, un elev destul de bun si dedicat, iar aceasta este o calitate in plus pe care o am, adica dedicarea mea in anumite lucruri, cum ar fii scoala si cine stie poate am sa ma dedic si mai mult la serverul nostru, daca voi deveni un membru staff

 

Informatii de pe joc:
 

 

Numele din joc (Buletin):Vlad Georgescu

Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): vladuzzu,

Ore jucate pe server: aproximativ 560 de ore

De cat timp jucati pe server: ma joc de dinainte de ultimul wipe mai exact cu o luna inainte de primul wipe

Cat timp acordati serverului pe zi: in cazul in care am ceva de invatat aceea saptamana pot dedica 2-4 pe zii avand in vedere ca incep sa invat cu saptamana inainte de fiecare test si dedic pe zi 1-2 la invatat(inafara de weekend), in weekend pot dedica 4-8 ore

Sanctiuni anterioare pe server: da ma avut un warn inaite de a fii schimbat sistemul de warn-uri pe server, warn-ul l-am luat deoarece am mers pe contra sens in port, de atunci mi-am invatat lectia, este de precizat ca am facut acest lucru cand faceam job-ul de tirist si eram chiar la inceputl acestuia iar regula era relativ noua si nu era chiar asa de aplicata, acest warn il luasem cand aveam aproximativ 220 ore ID-ul din joc: 676 Averea detinuta in joc: vetir, ford gt 2005, 200k banca , niste praf, o masina vip

Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: nu

Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple):nu

Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?:as incerca sa ma dedic cat mai mult posibil serverului pentru a mentine comunitatea noastra de roleplay cat mai curata si mai fareplay, adica as incerca sa impun cat mai mult regulamentul si sa sanctionez cum trebuie persoanele ce nu il respecta

Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: un helper se ocupa cu raspunderea la intreabari a jucatorilor ce au nevoie, sa mentina chat-ul cat mai clean(adica sa se ocupe de persoanele spameaza, sa se ocupe de persoanele ce fac free-chat) si in cazul in care exista bug-uri si un helper reuseste sa le gaseasca sa le raporteze cat mai repede la un grad mai mare sau direct lui tony/hara /carlito

Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: da am un calculator destul de performant mai exact un ryzen 5 3600x 16gb ram si un rtx 3060, pot folosi obs sau nvidia instant replay

Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: da sunt

 
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share