Jump to content
×
×
  • Create New...

[HELPER] David Gassama [-Belea- / ID: 11483]


Recommended Posts

Numele real: David-Razvan
Varsta reala: 17
Orasul unde traiti: Severin
Cu ce va ocupati: Elev
Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Desigur
Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da
De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Consider ca am o mica experienta pe fivem jucand de 3 ani jumate, cunosc regulament ul si stiu cu ce se mananc treaba de staff. In plus sunt o persoana calma care ajuta si intelege playerii.
Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat de 17 ani care locuieste in dr.turnu severin imi place sa imi petrec timp ul liber pe calculator jucand in general fivem dar si alte jocuri precum cs, valorant, lol etc. Ma consider o persoana matura, prietenoasa si amuzanta.

Informatii de pe joc

Numele din joc (Buletin):  David Gassama
Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): -Belea-
Ore jucate pe server: 660
De cat timp jucati pe server: 1 an +
Cat timp acordati serverului pe zi: 2-3 ore
Sanctiuni anterioare pe server: 1 warn pentru pg
ID-ul din joc: 11483
Averea detinuta in joc: 10M
Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu am o reputatie proasta, fiind mereu calm si in treaba mea
Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu am avut
Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: o sa fiu mult mai serios cand intru pe server-ul FplayT
Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un Helper dupa mine se ocupa de tot ce tine de  tickete probleme/intrebari legate de sv desigur se ocupa si pe partea de discord (intrebari, tikete, verificare)
Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?:  Desigur
Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da sunt de acord.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share