Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Rosswald Zimmermann [ ZeroTwoLovesAnaconda / ID: 949]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Ma numesc Nichita.
  • Varsta reala: Am varsta de 16 ani.
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Chisinau.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev in cl. a IX-a 
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da, desigur.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Dealungul celor aprox. 2 ani am avut ocazia sa il invat aproape pe de rost, deci da.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie, deoarece in primul rand pe majoritatea serverelor pe care am jucat mai serios am aplicat si intrat in staff deoarece eu asa cred ca imi pot arata atractia/dragostea de sv deoarece incerc sa ii ajut pe altii cat si pe server si sa sanctionez pe cine este nevoie.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Ma numesc Nichita, am 16 ani si sunt elev in clasa a 9-a la Chisinau. La varsta asta cred ca sunt destul se matur si daca e nevoie de seriozitate sunt serios si las glumele. De felul meu sunt o persoana foarte respectuoasa si care nu se lasa la prima cadere ci incerc sa lupt pana imi ating scopul.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Rosswald Zimmeramnn
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): Niqita BetterPlayer
  • Ore jucate pe server: ~860 de ore.
  • De cat timp jucati pe server: Joc de wipe-ul trecut, am avut ID 6775 si daca nu ma insel cam un an jumate.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: In timpul saptamanii ~4-6 ore ( 15:00 - 21:00+ ) iar in timpul Weekend-ului 6-10 ore programu e diferit de cat timp dorm.
    • Sanctiuni anterioare pe server: Pana acum am avut un warn pentru Coruptie, unul pentru Bug abuse care mi-l asum si imi pare rau de ceea ce am facut si stiu ca e gresit, Un Warn pentru No-Fear ca am fost fara arma la jaf, nu stiam dar am aflat dupa si inca un Warn de Actiune ilegala in zona publica ca am dat niste pumni intr-un prieten intre job scafandru si autosrada. 
  • ID-ul din joc: 949
  • Averea detinuta in joc: La moment un milion dar daca am calcula tot venitul meu iese la cam 3 milioane, nici o data nu mi-a placut farmul si alegeam mai bine sa merge sa ma plimb cu masina sau sa fac un RP la Fleeca sau Groove.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu, nu cred ca am o reputatie proasta deoarece mereu am incercat sa vb cat mai civilizat cu toata lumea.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu, mai ales la tickete am incercat sa pastrez un limbaj cat mai adecvat de asemenea.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Daca as obtine as încerca sa fiu mai atent in tot ce fac si sa nu mai comit greseli deoarece ca membru STAFF trebuie sa fii un INGER cum se spune IC si sa fii exemplu pentru oricare alt player.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Un membru staff sau Helper se ocupa in primul rand cu ajutat playerilor care au nevoie de ajutor si pe sanctionarea celora care incalca regulamentul serverului pe partea de OOC. IC nici un membru staff nu trebuie si nu ar trebui sa fie diferit de oricare alt player.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da desigur.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share