Jump to content
×
×
  • Create New...

[ HELPER ] Spike Alexander [ powerhell / 9937]


Recommended Posts

Model aplicatie HELPER

 

Informatii din viata reala:

 

  • Numele real: Alexandru
  • Varsta reala: 16
  • Orasul unde traiti: Locuiesc in Bucuresti.
  • Cu ce va ocupati: Sunt elev la liceul teoretic Dante Alighieri , pe profil de materna italiana.
  • Sunteti de acord ca trebuie sa lasati prieteniile deoparte si sa actionati corect in orice situatie?: Da , sunt de acord.
  • Cunoasteti la perfectiune regulamentul serverului?: Da , il cunosc.
  • De ce credeti ca meritati aceasta functie (Minim 20 cuvinte): Cred ca merit aceasta functie deoarece imi petrec majoritatea timpului meu liber pe acest server si avand in vedere experienta mea petrecuta , de 1050 de ore pe acest server , sa pot ajuta comunitatea cum pot mai bine , ajutand playerii cu nelamuririle acestora.
  • Descrierea dumneavoastra (Minim 20 cuvinte): Sunt un baiat harnic , cu cei 7 ani de acasa , respectuos si cu un umor aparte. Pentru mine toti oamenii sunt egali , indiferent de varsta , de bani , pana la urma toti avem aceleasi drepturi. Dintr-o joaca acest joc a devenit pasiunea mea pe care o repet de 4 ani incoace. Sunt un baiat care este sincer , responsabil si care isi pastreaza calmul , indiferent de situatie. Sunt o fire de om care spune mereu adevarul , indiferent daca este in avantajul meu sau nu. Ma consider descurcaret si ascultator, nu imi place sa judec oamenii , sunt sincer si imi place sa imi petrec timpul cu persoane oneste care nu isi doresc sa obtina un anumit lucru de la mine. De asemenea ador totul sa fie la locul sau si cum am mai zis , sa fie liniste si pace. Sunt sociabil, fiind capabil sa incep o conversatie de la absolut orice. Imi plac locurile unde pot gasi distractie dar si respect. Sunt tipul de om deschis cu toata lumea.

 

Informatii de pe joc:

 

  • Numele din joc (Buletin): Spike Alexander
  • Numele din joc (Steam, cel care apare pe chat): powerhell
  • Ore jucate pe server: 1050
  • De cat timp jucati pe server: Ma joc pe server din Octombrie 2021.
  • Cat timp acordati serverului pe zi: Pot acorda serverului pe zi de la 8 la 10 ore.
  • Sanctiuni anterioare pe server: Sanctiunile mele anterioare pe server sunt cand abia ma apucasem de server, si sunt greseli din care am invatat si ce nu se vor ma repeta  :  
    • -  Ban temporar 3 zile , motiv Condus Non RP
    • -  Warn pentru actiune ilegala in zona publica
    • -  Warn pentru moduri interzise
    • -  2 Warn uri pentru No-Fear
  • ID-ul din joc: 9937
  • Averea detinuta in joc: 500k + bunuri.
  • Va stiti cu o reputatie proasta pe joc?: Nu , cel putin nu ma cred cu o reputatie proasta pe joc si nu doresc sa creez conflicte cu cineva nici pe viitor.
  • Ati avut altercatii, discutii aprinse cu oricare dintre membrii staff'ului?(exemple): Nu.
  • Ce ati face diferit daca ati obtine aceasta functie?: Sincer , nu as face nimic diferit , doar as da tot ce e mai bun din mine si as ajuta comunitatea cu tot ce pot.
  • Cu ce credeti ca se ocupa un HELPER: Helper-ul se ocupa cu ajutarea playerilor de pe server , cu nelamuririle acestora  indiferent de situatie.
  • Aveți posibilitatea de a filma în situațiile în care este nevoie de ăsta? (Bandicam fraps obs)?: Da , am posibilitatea.
  • Ești de acord ca orice minciuna/informație eronata din aceasta aplicație sa fie pedepsita cu ban permanent?: Da , sunt de acord.
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share